Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Городищенська РДАЕкономіка районуСоціальна сфера


Державні
інтернет-ресурси
Веб-портал Президента України Веб-портал Верховної Ради України Портал Кабінету Міністрів України Черкаська ОДА - офіційний портал Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України Державний реєстр виборців Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Антикорупційний портал Укрінформ Урядовий кур’єр Українське радіо Урядовий сайт для юних громадян

Районні
інтернет-ресурси
Веб-портал Городищенського району Веб-сторінка Городищенської районної ради Веб-сторінка Городищенської міської ради Веб-сторінка Городищенського РТМО Веб-сторінка відділу освіти Городищенської РДА

Cоціальний захист


Уввага! Інформація для військовослужбовців!
Детальніше informatsiya.rar

Про видачу (заміну) посвідчень
Інформуємо, що відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №551 „Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян" (далі-постанова 551), Департаментом розпочато заміну посвідчень: особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1); учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 2 та 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт. Стовідсоткове забезпечення новими бланками посвідчень буде здійснено протягом 2019 року. Повідомляємо, що заміна посвідчення буде здійснюватися відповідно до подання райдержадміністрації на підставі рішення комісії обласної державної адміністрації з питань видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. До управління соціального захисту населення Городищенської райдержадміністрації на заміну чорнобильського посвідчення необхідно подати: 1. заяву, 2. оригінал посвідчення, 3. копія паспорту, 4. копія ідентифікаційного коду, 5. копія довідки МСЕК, 6. копія експертного висновку щодо причинного зв’язку захворювання з Чорнобильською катастрофою, У встановлення зазначених об’єктів відновлюваної електроенергетики інвестовано понад 400 млн євро. На кінець 2017 р. в Україні встановлена потужність об’єктів відновлюваної електроенергетики, які працюють за «зеленим» тарифом (без урахування окупованої території АР Крим), склала 1374,7 МВт.

За інформацією Управління соціального захисту населення Городищенської РДАРозміри допомоги на 2019 рік

Детальніше


Німеччина – стратегічний партнер України у відновлюваній енергетиці! Взаємовигідні напрями співпраці України та Німеччини обговорили Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК Олександром Домбровським, екс-депутатом Бундестагу та президентом "Energy Watch Group" (http://energywatchgroup.org) Ханс-Йозефом Феллом, а також представниками профільних асоціацій та компаній.
С. Савчук відзначив здобутки тісної співпраці Держенергоефективності з німецькими партнерами, зокрема в рамках Проектів GIZ, та наголосив на важливості поглиблення двостороннього співробітництва у відновлюваній енергетиці. У 2016 р. Німеччина увійшла в ТОП-5 країн світу за обсягом інвестицій у відновлювану енергетику. Особливо успішною є сфера виробництва «чистої» електроенергії. Станом на початок 2017 р. встановлена потужність об’єктів відновлюваної електроенергетики у Німеччині склала 104,7 ГВт, у тому числі ВЕС - 49,7 ГВт, СЕС - 40,9 ГВт.
Ханс-Йозеф Фелл поділився своїм баченням успішної політики розвитку «чистої» енергетики та розповів про проведене експертами «Energy Watch Group» дослідження щодо можливостей переходу на 100% електроенергії з відновлюваних джерел. За підсумками зустрічі учасники домовилися розглянути пропозицію Ханса-Йозефа Фелла щодо створення українсько-німецької платформи, в рамках якої урядовці, парламентарі, бізнес та експерти обох держав мали б можливість розробляти ефективні рішення для стимулювання розвитку відновлюваної енергетики в Україні.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюУ 2017 р. удвічі зросли потужності відновлюваної електроенергетики порівняно із 2016 роком В 2017 р. в Україні введено в експлуатацію 257 МВт потужностей об’єктів, які виробляють електроенергію з відновлюваних джерел за «зеленим» тарифом. Це у 2 рази більше, ніж у 2016 році.
Така динаміка встановлення «зеленої» енергетики демонструє ефективність реформ у відновлюваній енергетиці, які проводяться Держенергоефективності спільно з Урядом, Парламентом, профільними міністерствами та іншими гравцями ринку. «Ми продовжуємо удосконалювати законодавче поле таким чином, щоб створити сприятливі умови для роботи як вітчизняних, так і іноземних інвесторів на українському ринку «зелених» проектів», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Серед ключових законодавчих змін, які позитивно вплинули на розвиток цього сектору, варто відзначити такі: - удосконалення та прив’язка до курсу євро до 2030 р. «зеленого» тарифу; - ліквідація вимоги щодо «місцевої» складової; - запровадження надбавки за використання українського обладнання; - укладання довгострокових договорів на закупівлю «чистої» електроенергії за «зеленим» тарифом. Загалом, із початку 2015 р. у секторі відновлюваної електроенергетики введено 408 МВт нових потужностей, з них: - у 2015 р. – 30 МВт потужностей; - у 2016 р. – 121 МВт потужностей; - у 2017 р. – 257 МВт потужностей. У встановлення зазначених об’єктів відновлюваної електроенергетики інвестовано понад 400 млн євро. На кінець 2017 р. в Україні встановлена потужність об’єктів відновлюваної електроенергетики, які працюють за «зеленим» тарифом (без урахування окупованої території АР Крим), склала 1374,7 МВт.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюСергій Савчук: За останні 3 роки населення, бюджетні установи та ТКЕ зменшили споживання газу на 6 млрд куб. метрів У 2017 р. в Україні бюджетні установи, теплокомуненерго (ТКЕ) та населення спожили газу на 6,02 млрд м3 або на 25% менше, ніж у 2014 році. Про це свідчать отримані Держенергоефективності дані від НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз» (без урахування обсягів газу, використаного на тимчасово окупованих територіях). Це означає, що понад 1,2 млрд євро не було витрачено із валютних резервів України на закупівлю імпортного газу. Натомість, кошти бюджету та українського бізнесу були інвестовані у проекти з енергозбереження та виробництва тепла із альтернативних видів палива у всіх регіонах України.
Як наслідок, запроваджено тисячі нових робочих місць та збільшено надходження до бюджетів усіх рівнів. Найкраща динаміка спостерігається у бюджетній сфері, яка за 3 роки скоротила використання газу на 26%: з 0,67 млрд м3 до 0,50 млрд м3. Також, за відповідний період значно зменшено споживання газу: • населенням - на 25% (з 15,05 млрд м3 до 11,23 млрд м3), • ТКЕ – на 24% (з 8,59 млрд м3 до 6,56 млрд м3). Таких результатів вдалося досягти завдяки заходам адміністративного та стимулюючого характеру, у тому числі, удосконаленню законодавчої бази, популярній Урядовій програмі «теплих кредитів» та збільшенню використання відновлюваних джерел енергії і альтернативних видів палива. Водночас, у період з 2014 р. по 2017 р. встановлено 1,93 ГВт нових потужностей, що генерують тепло з відновлюваних джерел енергії. У ці нові об’єкти залучено більше 460 млн євро інвестицій. «Інтерес інвесторів до проектів із заміщення газу також пояснюється запровадженим у березні минулого року стимулюючим тарифом на тепло з відновлюваних джерел енергії (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1959-19)», - повідомив Голова Держенергоефективності С.Савчук.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюУ 2017 р. сонячні електростанції встановило удвічі більше приватних домогосподарств, ніж у 2016 році За останні три роки в Україні 3010 приватних домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт. Більшість сімей, а саме - близько 2 тис. родин, перейшли на «чисту» електроенергію у 2017 році.
Зокрема, у IV кварталі 2017 р., не дивлячись на зимовий період, перевагу «чистій» електроенергії надали 687 домогосподарств, що на 30% більше порівняно з III кварталом того року.
«Стрімкий попит населення на «сонячну» електроенергію пояснюється прийнятим у 2015 р. Законом України № 514-VIII (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/514-19), яким надано вигідний «зелений» тариф із прив’язкою до курсу євро. Це означає, що домогосподарство може продавати надлишок згенерованої «чистої» електроенергії в мережу і швидко повертати кошти, вкладені у сонячні панелі без застережень щодо інфляції», - зауважив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Якщо сонячні установки потужністю до 30 кВт встановлено у 2017 р., то «чисту» електроенергію можна реалізовувати за тарифом 18,09 євроцентів/кВт*год до 2030 року. Переходити на «сонячну» електроенергію також допомагає влада на місцях. Зокрема, на Львівщині з обласного бюджету домогосподарству повертають 10% суми кредиту на сонячні панелі, а на Житомирщині – 20% суми кредиту. У м. Хмельницькому та м. Броди (Львівської обл.) з міського бюджету відшкодовують 10% вартості робіт із встановлення сонячних електростанцій. Загалом, за три роки приватними домогосподарствами інвестовано у встановлення сонячних панелей майже 52 млн євро.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюСпівпраця з органами місцевого самоврядування щодо організації громадських робіт
Завдяки співпраці служби зайнятості, роботодавців та органів місцевого самоврядування до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру в Городищенському районі в 2017 році залучено 320 безробітних громадян, в тому числі у громадських роботах , які здійснювались, як на території місцевих сільських рад, так і вмісті Городищі, взяло участь 126 безробітних. З метою підготовки до організації робіт, які будуть проводитися в 2018 році, голів сіл було націлено на необхідність проведення підготовчої роботи, а саме:- затвердження рішенням виконкомів переліку роботодавців та види громадських робіт;- розгляд та затвердження на сесії сільської ради Програми організації та фінансування громадських робіт у 2018 році;- передбачити виділення коштів при складанні бюджету на 2018 рік.

За інформацією Городищенського районного центру зайнятостіРозміри допомог у 2018 році

ДетальнішеБудь відповідальним власником створи ОСББ


Відстоюй свої права на якісні житлово-комунальні послуги


Добробут залежить від тебе


Відеоролик "Енергоменеджмент - шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів"
Держенергоефективності відповідно до пункту 4 Положення про Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 №676, забезпечує створення та функціонування енергетичного аудиту та запровадження енергетичного менеджменту, а також провадить інформаційну діяльність з популяризації економічних, екологічних і соціальних переваг ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

ДетальнішеТарифна децентралізація


Енергоефективний будинок


Eнергоефективна квартира

Eнергоефективне ОСББ

«Що таке компенсація єдиного соціального внеску та хто може її отримати?»
Для стимулювання роботодавців на створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян здійснюється виплата компенсації в розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштовану особу. Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних з таких категорій громадян:1) діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;2) особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;3) молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу;4) особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років;5) інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування";6) один з батьків або особа, яка їх замінює, і: має на утриманні дитину (дітей) віком до шести років;виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда;утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності).7) учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».Право на компенсацію має роботодавець, який є суб'єктом малого підприємництва та працевлаштовує зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості.Додаткова інформація за телефоном: 2-42-49

За інформацією Городищенського районного центру зайнятості«Від чого залежить розмір виплати допомоги по безробіттю?»
Відповідно до Закону України « Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, застрахованим особам, визнаним в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців, розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати (доходу) і становить: до 2 років - 50 відсотків; від 2 до 6 років - 55 відсотків; від 6 до 10 років - 60 відсотків; понад 10 років - 70 відсотків. Допомога по безробіттю виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру: перші 90 календарних днів - 100 відсотків; протягом наступних 90 календарних днів - 80 відсотків; у подальшому - 70 відсотків. Мінімальний розмір допомоги по безробіттю для такої категорії осіб відповідно до Постанови «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю» від 19.01.2017 року № 132 з 01 квітня 2017 року становить 1280 грн. У випадку, якщо застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців або звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених статтею 37, пунктами 3, 4, 7 і 8 статті 40, статтями 41 і 45 Кодексу законів про працю України, а також з аналогічних підстав, визначених іншими законами, молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби, внутрішньо переміщені особи, які не мають документів, необхідних для надання статусу безробітного, мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі затвердженим Постановою «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю» станом на 1 серпня 2017 року становить 544 грн.

За інформацією Городищенського районного центру зайнятості
«Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості.Послуга електронної черги реєстрації безробітнихhttp://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятост www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».»

За інформацією Городищенського районного центру зайнятостіІнформація про хід виконання районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки

Детальніше


За інформацією Управління соціального захисту населення райдержадміністраціїІнформація про хід виконання районна комплексної програми медичного та соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015 – 2017 роки

Детальніше


За інформацією Районниого центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молодіДерженергоефективності опублікувало рекомендації місцевій владі щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах
Держенергоефективності спільно з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади узагальнене Положення про впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx «Енергоменеджмент – фундамент, на якому потрібно будувати майбутню роботу з ефективного використання енергоресурсів. Як відомо, завдяки лише енергоменеджменту, без додаткових капіталовкладень, можна досягти до 20% зменшення енергоспоживання в установах», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. «Агентство всебічно підтримує місцеву владу у цьому напрямі. На III Форумі енергоефективного партнерства підписано 37 меморандумів про співпрацю, згодом проведено цілий цикл роз’яснювальних семінарів для понад 2 тис. представників місцевих громад. Тепер ми підготували та надаємо місцевим органам влади рекомендації, як впроваджувати енергоменеджмент, як проводити енергомоніторинг, як фінансово стимулювати енергоменеджерів тощо. Це положення - готовий документ, який можна брати за основу під час роботи», - прокоментував С. Савчук. Нагадаємо, що в рамках підписаних з Держенергоефективності меморандумів місцеві органи влади мають затвердити положення про впровадження системи енергоменеджменту, започаткувати інститут енергоменеджерів у бюджетних установах, забезпечити їхню навчальну підготовку, контролювати процес реформ. «Агентство й надалі допомагатиме муніципалітетам ставати енергонезалежними. Місцеві органи влади можуть безперешкодно звертатися в Агентство за консультацією щодо впровадження енергоменеджменту», – зауважив Голова Агентства.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюОГОЛОШЕННЯ для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах
Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про: - запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів; - проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами; - матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах; - встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами. Положення опубліковано на офіційному веб-сайті Держенергоефективності:http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx. Ці рекомендації розроблено в рамках підписаних Меморандумів про партнерство Держенергоефективності та місцевої влади щодо впровадження енергоменеджменту у бюджетній сфері. Нагадаємо, що впровадження енергетичного менеджменту дозволить досягти без додаткових інвестицій: - від 5 до 8% економії енергоресурсів за рахунок енергоефективної поведінки споживачів; - до 20% скорочення енергоспоживання за рахунок налагодження енергоефективної експлуатації об’єктів. Держенергоефективності готове надавати консультації та підтримку у впровадженні систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах. У разі виникнення запитань звертатися до Ладецького Павла Михайловича - начальника Управління енергетичного менеджменту та стандартизації Держенергоефективності за тел.: 044 559-58-37.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюСергій Савчук: Щотижня 20-30 ОСББ залучають «теплі кредити», щоб вигідно утеплити багатоповерхівки та заощадити на комунальних платежах
Початок серпня 2017 року демонструє невгамовний інтерес ОСББ до утеплення житла та підготовки до зими. Минулого тижня ще 20 ОСББ скористалися «теплими кредитами» через Ощадбанк та Укргазбанк і залучили 3,3 млн грн. на енергоефективні заходи. Для порівняння минулого року таку суму коштів ОСББ залучали за весь серпень-місяць. «Як бачимо, цьогоріч все більше ОСББ завчасно готуються до зими. Їх у цьому переконують ті ОСББ, які вже взяли участь у програмі та пересвідчилися у тому, що енергоефективні заходи – оптимальний спосіб зменшити витрати на комунальні послуги. Наприклад, завдяки комплексній термомодернізації будинку можна вдвічі й більше зменшити рахунки за опалення», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. За два роки дії програми «теплих кредитів» нею скористалося вже 1036 ОСББ, залучивши в державних банках на енергоефективні заходи 161 млн гривень. Нагадаємо, що населення та ОСББ, охочі до енергоощадності, можуть звертатися і до місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». Наразі в регіонах повноцінно діють 140 таких програм. Участь як в державній, так і місцевих програмах - нагода отримати подвійну і навіть потрійну безповоротну фінансову допомогу на енергоефективні заходи. Дізнатися, де саме чинні такі програми, можна за допомогою Інтерактивної карти на сайті Держенергоефективності:http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюІнтерактивна інвестиційна карта енергоефективності та відновлюваної енергетики України

ДетальнішеСергій Савчук: Понад 10 тисяч бюджетних установ в Україні відібрано для термомодернізації за ЕСКО-механізмом
Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності з місцевими органами влади вже відібрано понад 10 тисяч бюджетних закладів, що потребують термомодернізації та можуть зацікавити ЕСКО-інвесторів. Інформацію про такі школи, дитсадки, лікарні та інші установи узагальнено у національній базі потенційних об’єктів енергосервісу на сайті Держенергоефективності.

ДетальнішеСергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації
У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів:

Детальніше


Рекордний червень 2017 року: за місяць ОСББ взяли «теплих» кредитів на 18 млн грн, що майже у 5 разів більше ніж у червні 2016 року
Червень 2017 року ознаменувався абсолютним рекордом з точки зору попиту ОСББ на програму «теплих» кредитів. Цього місяця 93 ОСББ з різних регіонів країни залучили на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках 18,5 млн грн. Це майже в 5 разів більше за суму коштів, залучену ОСББ за аналогічний період 2016 року. «У 2017 році ОСББ демонструють надзвичайно високий інтерес до «теплих» кредитів. Вражає не лише сума залучених на утеплення коштів, а й кількість нових ОСББ, які долучаються до програми. Якщо у 2016 році учасниками програми ставали 10-15 ОСББ у тиждень, то цьогоріч - вже 20-25 ОСББ. Більше того, у червні 2017 року кількість нових учасників ОСББ за тиждень сягнула 34», - прокоментував результати щотижневого моніторингу програми Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

ДетальнішеСергій Савчук: ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи за програмою «теплих» кредитів, тепер в 2-3 рази менше сплачують за опалення
За три роки дії Урядової програми «теплих» кредитів нею скористалося 656 ОСББ. Вони впровадили заходи з енергоефективності і тепер менше сплачують за комунальні послуги. Про успішно термомодернізовані ОСББ Голова Держенергоефективності Сергій Савчук розповів у прямому ефірі програми «Інформаційний день» на 5 каналі: https://www.facebook.com/saeeUA, https://youtu.be/oBYEHWt9Qpk.«Сьогодні вже не потрібно переконувати громадян у тому, що теплі кредити – це не фейк, а справжня допомога населенню у зменшенні своїх комунальних платіжок. В кожному регіоні, кожному місті є конкретні приклади успішної участі ОСББ у програмі. Більше того, деякі ОСББ вдруге і втретє звертаються до програми», - зауважив Сергій Савчук.«Наприклад, харківське ОСББ «Злагода» скористалося програмою, взяло «теплий» кредит на суму 231 000 грн, у вересні 2016 року встановило в будинку індивідуальний тепловий пункт і одержало потрійну фінансову допомогу від держави. Від Уряду ОСББ отримало 40%-ве відшкодування, а саме - 92 000 грн, з обласного бюджету - 20%-ву компенсацію, а це - 46 000 грн, і з міського бюджету Харкова – ще 20%, тобто 46 000 грн. У результаті ОСББ залишилося сплатити лише 46 тисяч гривень, - навів приклад Голова Агентства. – Завдяки потрійній допомозі від держави, ОСББ швидко виплатило кредит і за період жовтень-листопад 2016 року зекономило 51 тис. грн. Іншими словами, окупність встановлення ІТП склала лише 2 місяці».Сергій Савчук запевнив, що у більшості ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи, вартість опалення впала в два рази: з 18-15 грн за Гкал/м2 до 7-8 грн за Гкал/м2. Окрім цього, вартість квартир в термомодернізованих будинках зросла приблизно на 25%. Приємним бонусом є тепло та затишок в оселях.Про те, як зменшити витрати сімей на споживання тепла, як працює програма «теплих» кредитів, чому сонячні панелі стали популярні серед приватних домогосподарств, як держава стимулюватиме інвесторів вкладати кошти у виробництво тепла «не з газу» - про все це детально інформував глядачів 5 каналу Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю
Отримав субсидію - бережи енергоресурси
Управління соціального захисту населення Городищенської районної державної адміністрації

Посада

ПІБ

Телефон

Начальник управління соціального захисту населення

Кириченко Наталія Федорівна

2-25-34

Заступник начальника управління соціального захисту населення

Бакшук Сергій Валерійович

2-25-34

Начальник відділу бухгалтерського обліку

Гаращенко Неля Олександрівна

2-26-50

Начальник відділу соціальних допомог

Петруха Світлана Миколаївна

2-26-65

Начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці та нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій

Мальчук Оксана Павлівна

2-08-51

Начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги

Штепа Ольга Миколаївна

2-26-50

Завідувач сектору праці та соціально-трудових відносин

Помазан Наталія Михайлівна

2-26-50

Завідувач сектору праці та соціально-трудових відносин

Помазан Наталія Михайлівна

2-26-50

Завідувач сектору з виплати

Невмержицька Ніна Іванівна

2-26-65


Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Городищенського району

Посада

ПІБ

Телефон

Директор центру

Лисенко Анатолій Миколайович

2-25-05

Заступник директора центру

Бенюх Юлія Володимирівна

2-25-05


Розпорядок роботи:
Понеділок – четвер    з 8-00 до 17-00
			П’ятниця             з 8-00 до 16-00
У вихідні та святкові дні згідно графіка чергування

Шановні споживачі!
Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій. Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії. Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються. Розміщуємо бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до Управління соціального захисту населення Городищенської районної державної адміністрації за адресою: вул. Миру, 118, м. Городище, Черкаська область, Україна, 19500. Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення за телефоном: (047-34)2-25-34 або за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0-800-507-309. Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України у розділі

Розміри допомог у 2017 році
1. Статтею 7 Закону України „Про Державний бюджет на 2017рік” передбачено, що у 2017 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць становить: з 1 січня – 1 544 гривні, з 1 травня – 1 624 гривні, з 1 грудня – 1 700 гривень для основних соціальних і демографічних груп населення: - дітей віком до 6 років: з 1 січня – 1 355 гривень, з 1 травня - 1 426 гривень, з 1 грудня -1 492 гривні; - дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня – 1 689 гривень, з 1 травня - 1 777 гривень, з 1 грудня -1 860 гривень; - працездатних осіб: з 1 січня – 1 600 гривень, з 1 травня - 1 684 гривні, з 1 грудня -1 762 гривні; - осіб, які втратили працездатність: з 1 січня – 1 247 гривень; з 1 травня - 1 312 гривень,з 1 грудня - 1 373гривні
У 2017 році розміри деяких видів державної допомоги становитимуть:
2017
з січня з травня з грудня
Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами
400 421 440,5
Допомога при народженні дитини 41 280,0
одноразова виплата: 10 320,0
щомісячна виплата: 860,00

Допомога до досягнення дитиною трирічного віку 130,0
Допомога на дітей одиноким матерям
надається у розмірі, що дорівнює різниці між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців
на дітей віком: максимальний
до 6 років 1 355 1 426 1 492
максимальний
від 6 до 18 років 1 689 1 777 1 860
максимальний
від 18 до 23 років 1 600 1 684 1 762
Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування
максимальний
до 6 років 2 710 2 852 2 984
від 6 до 18 років 3 378 3 554 3 720
Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів
надається у розмірі, щодорівнює різниці між 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців
на дітей віком: максимальний
до 6 років 677,5 713,0 746,0
від 6 до 18 років 844,5 888,5 930,0
Державна соціальна допомога на дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
на дітей віком: максимальний
до 6 років 2 710 2 852 2 984
від 6 до 18 років 3 378 3 554 3 720
від 18 до 23 років 3 200 3 368 3 524
Щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу
Прожитковий мінімум на одну особу врозрахунку на місяць 1 544 1 624 1 700

2. Статтею 9 вищезазначеного закону установлено, що у 2017 році рівень забезпечення прожитковог омінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям” у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для працездатних осіб - 21 відсоток, для дітей - 85 відсотків, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів 100 відсотків відповідного прожиткового мінімуму Розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у 2016 році не може бути більше ніж 75 відсотків від рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї. З огляду на зазначене, рівні забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям у 2017 році становитимуть:
з січня з травня з грудня
для працездатних осіб (21% прожиткового мінімуму для працездатних осіб) 336 353,64 370,02
для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів (100%) 1 247 1 312 1 373
для дітей віком (85%):
до 6 років 1 151,75 1 212,10 1 268,20
від 6 до 18 років 1 435,65 1 510,45 1 581
від 18 до 23 років (за умови навчання) 1 360 1 431,4 1 497,70
Доплата на дітей віком від:
0 до 13 років 250
13 до 18 років 500

3. Законом України „Про державнусоціальнудопомогуінвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” визначено право на матеріальнезабезпечення за рахуноккоштів Державного бюджету України та соціальнийзахистінвалідів з дитинства та дітей-інвалідів шляхом встановленнядержавноїсоціальноїдопомоги у відсоткахвідпрожитковогомінімуму. Розмірдержавноїсоціальноїдопомогиінвалідам з дитинства та дітям-інвалідам у 2017році буде розраховуватися з урахуванням норм вищезазначеного Закону та статтею 7 Закону України „Про Державний бюджет на 2017рік” з урахуванням норм постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 26.03.2008 № 265 „Деякіпитанняпенсійногозабезпеченнягромадян” (зізмінами):
Державна соціальна допомога з січня з травня з грудня
дінвалідам з дитинства І групи підгрупи А з надбавкою на догляд 2 561,90 2 695,40 2 821,10
інвалідам з дитинства І групи підгрупи Б з надбавкою на догляд 1 870,50 1 968,00 2 059,50
інвалідам з дитинства ІІ групи, одиноким інвалідам з дитинства ІІ групи, які за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують постійного стороннього догляду з надбавкою на догляд 1 247,00 1 312,00 1 373,00
інвалідам з дитинства ІІІ групи, одиноким інвалідам з дитинства ІІІ групи, які за висновком медико-соціальної експертної комісії потребують постійного стороннього догляду з надбавкою на догляд 1 247,00 1 312,00 1 373,00
на дітей-інвалідів 1 247,00 1 312,00 1 373,00
на дітей-інвалідів підгрупи А до 6 років з надбавкою на догляд 2 227,90 2 344,40 2 453,10
на дітей-інвалідів до 6 років з надбавкою на догляд 1 550,40 1 631,40 1 707,10
на дітей-інвалідів підгрупи А від 6 до 18 років з надбавкою на догляд 2 561,90 2 695,40 2 821,10
на дітей-інвалідів від 6 до 18 років з надбавкою на догляд 1 717,40 1 806,90 1 891,10
на дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою 1 309,35 1 377,60 1 441,65
на дітей-інвалідів підгрупи А, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою, до 6 років з надбавкою на догляд 2 664,35 2 803,60 2 933,65
на дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою, до 6 років з надбавкою на догляд 1 986,85 2 090,60 2 187,65
на дітей-інвалідів підгрупи А, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою, від 6 до 18 років з надбавкою на догляд 2 998,35 3 154,60 3 301,65
на дітей-інвалідів, захворювання яких пов’язане з Чорнобильською катастрофою, від 6 до 18 років з надбавкою на догляд 2 153,85 2 266,10 2 371,65Вітаємо
на офіційному сайті
Городищенської районної державної адміністрації

Гаряча лінія Голови РДА Портал адміністативних послуг Черкаської області Відкрити пам’ятку на випадок надзвичайних ситуацій
Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Урядова «гаряча лінія» Державна система електронних звернень

Туристична Городищина Інтерактивна карта Городищенського району ВСП Городищенський коледж УНУС ЗАХИСНИК УКРАЇНИ Держава турбується про тебе
Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Приміщення РДА Городищенська районна державна адміністрація
19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8
Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше
© Городищенська районна державна адміністрація, 2011 - 2015