Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Городищенська РДАЕкономіка районуСоціальна сфера


Державні
інтернет-ресурси
Веб-портал Президента України Веб-портал Верховної Ради України Портал Кабінету  Міністрів України Черкаська ОДА - офіційний портал Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України Державний реєстр виборців Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Антикорупційний портал Укрінформ Урядовий кур’єр Українське радіо Урядовий сайт для юних громадян

Районні
інтернет-ресурси
Веб-портал Городищенського району Веб-сторінка Городищенської районної ради Веб-сторінка Городищенської міської ради Веб-сторінка Городищенського РТМО Веб-сторінка відділу освіти Городищенської РДА

Адмістративні послуги


Надання адміністративних послуг у Городищенській райдержадміністрації та її структурних підрозділах регламентується розпорядженням
"Про поліпшення організації надання адміністративних послуг структурними підрозділами Городищенської райдержадміністрації".

ПЕРЕЛІК
адміністративних послуг,
які надаються Городищенською райдержадміністрацією
та її структурними підрозділами

Городищенська районна державна адміністрація

1. Видача копій розпорядчих документів Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про місцеві державні адміністрації"
Плата за надання послуги: Безоплатно. Звертатись у Загальний відділ апарату райдержадміністрації.
2. Організація доступу до публічної інформації Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Плата за надання послуги: Безоплатно. Інформаційна картка адміністративної послуги Організація доступу до публічної інформації Звертатись у Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.
3. Дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Нормативний акт, згідно з якими надається послуга: Земельний Кодекс України Плата за надання послуги: Безоплатно. Звертатись у Юридичний відділ апарату райдержадміністрації.
4. Надання у власність земельних ділянок Нормативний акт, згідно з якими надається послуга: Земельний Кодекс України Плата за надання послуги: Безоплатно. Звертатись у Юридичний відділ апарату райдержадміністрації.
5. Передача в оренду земельних ділянок Нормативний акт, згідно з якими надається послуга: Земельний Кодекс України Плата за надання послуги: Безоплатно. Звертатись у Юридичний відділ апарату райдержадміністрації.

Відділ містобудування,архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

1. Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності"
Плата за надання послуги: Безоплатно. Інформаційна картка адміністративної послуги Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності
2. Надання містобудівних умов та обмежень Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"
Плата за надання послуги: Безоплатно. Інформаційна картка адміністративної послуги Надання містобудівних умов та обмежень
3. Надання будівельного паспорта на забудову земельної ділянки Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки"
Плата за надання послуги: Безоплатно. Інформаційна картка адміністративної послуги Надання будівельного паспорта на забудову земельної ділянки
4. Погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Земельний кодекс Українист.186-1 Земельного кодексу України
Плата за надання послуги: Безоплатно. Інформаційна картка адміністративної послуги Висновок щодо відведення земельної ділянки

Відділ освіти

1. Видача цільових направлень Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Постанова Кабінету Міністрів України "Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
2. Погодження організації індивідуального навчання Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про освіту"
Закон України "Про загальну середню освіту"
Плата за надання послуги: Безоплатно.

Головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту

1. Видача посвідчень багатодітним сім’ям голвним спеціалістом у справах сім’ї, молоді та спорту Право на отримання посвідчення багатодітної сім’ї мають багатодітні сім’ї. Згідно юридичним визначення категорії багатодітних сімей - багатодітною є сім’я, в якій виховується троє та більше дітей (рідних, усиновлених та дітей, над якими встановлено опіку чи піклування). Необхідний перелік документів: - заява на ім’я заступника голови райдержадміністрації; - копії свідоцтв про народження дітей (дитини); - копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації; - довідка про склад сім’ї; - фотографії (батьків та дітей, дитини) розміром 3х4 см. Копії документів завіряються керівником апарату РДА Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Постанова Кабінету Міністрів України "Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї",
Наказ Міністерства сім’ї , молоді та спорту "Про затвердження Інструкції про порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї"
Плата за надання послуги: Безоплатно. Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень багатодітним сім’ям Зразок Заяви на видачу посвідчення
2. Видача нагрудного знаку та посвідчення до почесного звання «Мати-героїня» Кандидатом на представлення до відзначення державної нагороди України та присвоєння почесного звання України «Мати героїня» є жінка, яка народила та виховала до 8 річного віку 5 та більше дітей, а також виконала особистий внесок матері у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних та моральних якостей, що передбачено абзацом 38 пункту 9 Положення про почесні звання України, затвердженого /УКазо Президента України від 29 червня 2001 року №476 Необхідний перелік документів: - Нагородний лист для представлення до відзначення державною нагородою України «Мати – героїня» жінки-кандидата – 3 примірники; - Копія паспорта жінки-кандидата – 3 примірники; - Рішення засідання виконавчого комітету міської (сільської, селищної) ради – 3 примірники; - Витяг з протоколу засідання виконавчого комітету міської (сільської, селищної) ради – 3 примірники; - Довідка міської (сільської, селищної) ради про те, що жінка-кандидат на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», народила та виховала до восьмирічного віку п’ятеро дітей – 3 примірники; - Подання міської (сільської, селищної) ради – 3 примірники; - Копія свідоцтва про народження жінки-кандидата – 3 примірники; - Копія свідоцтва про народження дітей жінки-кандидата – в 3-х примірниках кожна; - Довідка про наявність чи відсутність судимості матері та її дітей; - Характеристики про матір та дітей; - Копія свідоцтва про смерть дитини(в окремому випадку); Копії документів завіряються керівником апарату РДА Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про державні нагороди України"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
3. Направлення дітей на оздоровлення Відповідно до Закон України від 4 вересня 2008 року № 375 – VІ «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Наказів управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, Розпоряджень Городищенської районної державної адміністрації „Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку”, державної, обласної та районної Програм оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді, щорічно відбувається направлення статусних дітей на оздоровлення та відпочинок до оздоровчих закладів України МДЦ «Артек», УДЦ «Молода гвардія» та ін. Необхідний перелік документів: - копії свідоцтв про народження дітей (дитини); - заява від імені батьків (опікунів) дитини; - документи що підтверджують статус дитини Копії документів завіряються керівником апарату РДА. Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей"
Плата за надання послуги: Безоплатно. Інформаційна картка адміністративної послуги Направлення дітей на оздоровлення Зразок Заяви про направлення на оздовлення

Місцезнаходження Сектору у справах сім’ї, молоді та спорту:

Адреса:

м. Городище, вул. 1 Травня, 25а

Телефон:

2-00-41

Графік роботи:

Понеділок – Четвер: з 8-00 до 17-00

П’ятниця: з 8-00 до 16-00


Служба у справах дітей

1. Направлення на контакт з дитиною Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей"
Плата за надання послуги: Безоплатно.

Управління агропромислового розвитку

1. Видача атестату якості молока, молочних продуктів суб’єктів господарювання Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про молоко та молочні продукти"
Наказ Мінагрополітики України та Держспоживстандарту України "Про затвердження Порядку проведення атестації виробництва молока, молочної сировини і молочних продуктів суб'єктів господарювання"
Плата за надання послуги: Безоплатно.

Управління соціального захисту населення

1. Видача посвідчень «Учасник війни», «Інвалід війни»,
«Член сім’ї загиблого»
Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
2. Видача посвідчень «Жертва нацистських переслідувань»,
«Ветеран праці»
Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про жертви нацистських переслідувань"
Закон України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
3. Видача талонів на проїзд Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
4. Забезпечення інвалідів ВВВ, інвалідів загального захворювання, інвалідів з дитинства та дітей – інвалідів технічними засобами реабілітації Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"
Закон України "Про реабілітацію інвалідів в Україні"
Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації і формування відповідного державного замовлення, переліку таких засобів"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
5. Видача санаторно-курортних путівок Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"
Закон України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні"
Закон України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"
Закон України "Про реабілітацію інвалідів в Україні"
Закон України "Про жертви нацистських переслідувань"
Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
6. Видача направлення інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, інвалідам ВВВ та загального захворювання в реабілітаційну установу за місцем проживання Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про реабілітацію інвалідів в Україні"
Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання інвалідам та дітям-інвалідам реабілітаційних послуг"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
7. Повідомна реєстрація галузевих і регіональних угод, колективних договорів Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про колективні договори і угоди"
Постанова Кабінету Міністрів України "Про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
8. Видача посвідчень одержувача державної соціальної допомоги Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам"
Наказ Міністерства праці та соціальної політики України "Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу, відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
9. Посвідчення статусу "Дитина війни" Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про соціальний захист дітей війни"
Наказ Міністерства праці та соціальної політики України "Про Порядок посвідчення права особи на пільги відповідно до Закону України "Про соціальний захист дітей війни"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
10. Видача посвідчень потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
Плата за надання послуги: Безоплатно.
11. Видача санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Нормативний акт, згідно з якими надається послуга:
Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"
Плата за надання послуги: Безоплатно.

Примітка: Перелік адміністративних послуг та плата за надання адміністративних послуг можуть змінюватися відповідно до вимог законодавства.


Вітаємо
на офіційному сайті
Городищенської районної державної адміністрації

Гаряча лінія Голови РДА Портал адміністативних послуг Черкаської області Відкрити пам’ятку на випадок надзвичайних ситуацій
Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Урядова «гаряча лінія» Державна система електронних звернень

Туристична Городищина
Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Приміщення РДА Городищенська районна державна адміністрація
19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8
Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше
© Городищенська районна державна адміністрація, 2011 - 2015