Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
ОГОЛОШЕННЯ Архів

/

Городищенська РДАЕкономіка районуСоціальна сфера


Державні
інтернет-ресурси
Веб-портал Президента України Веб-портал Верховної Ради України Портал Кабінету  Міністрів України Черкаська ОДА - офіційний портал Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України Державний реєстр виборців Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Антикорупційний портал Укрінформ Урядовий кур’єр Українське радіо Урядовий сайт для юних громадян

Районні
інтернет-ресурси
Веб-портал Городищенського району Веб-сторінка Городищенської районної ради Веб-сторінка Городищенської міської ради Веб-сторінка Городищенського РТМО Веб-сторінка відділу освіти Городищенської РДА
Городищенська районна державна адміністрація 19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8 Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

СТОРІНКА ОГОЛОШЕНЬ17.04.2018 з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. в приміщені Городищенського відділу Смілянської місцевої прокуратури м Городище, вул. Грушевського, 10 а, прокурором Черкаської області Овчаренком С.А. здійснюватиметься особистий прийом громадян.Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
Відповідно до Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152, з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців започатковано проведення з 2008 року щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс). У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, що займають посади категорій "Б" та "В" і мають стаж державної служби. У номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менше як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік; У номінації «Кращий спеціаліст» - загальний стаж державної служби не менше як два роки. У конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень. Для проведення першого туру Конкурсу з метою визначення переможців обох номінацій в райдержадміністрації утворено організаційний комітет з проведення Конкурсу. Державним службовцям, які бажають взяти участь у Конкурсі, необхідно подати заяву та відповідні документи організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу до 25 березня 2018 року. Детальну інформацію можна дізнатися в організаційному комітеті за адресою: м. Городище, площа Миру, 8.

До уваги керівників підприємств району, заступників директорів, начальників відділів, завідуючих лабораторіями, технологів, фізичних осіб-підприємців, провідних фахівців та інших зацікавлених осіб
Із квітня 2018 року розпочнуть діяти більшість положень Закону України №2042-19 від 18.05.2017 „Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин” . З метою інформування провідних фахівців підприємств харчової та переробної промисловості щодо змін у харчовому законодавстві України 8 лютого 2018 року ДП „Черкасистандартметрологія” проводить семінар на тему „Сучасні вимоги щодо організації виробництва харчової продукції, Зміни у харчовому законодавстві України, гармонізація його з європейським. Фасування та маркування харчових продуктів. Відповідальність за порушення законодавства. Технічні умови, як вид нормативних документів розроблюваний для забезпечення якості виготовленої продукції”. В ході семінару передбачено проведення практикуму з питань застосування Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів, Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку, розгляд вимог до фасованого товару в упаковках, що зазначені у національних стандартах ДСТУ ОІМL R 79:2012, ДСТУ ОІМL R 87:2012, інформування споживачів щодо поживної та енергетичної цінності харчових продуктів та вимог торгівельних мереж до маркування харчових продуктів. Вартість участі в семінарі: 1192,82 грн. (в т.ч. ПДВ) за одного учасника. Учасники семінару отримають Свідоцтва та нормативно-методичні матеріали в електронному вигляді. Місце проведення семінару: ДП „Черкасистандартметрологія”, м. Черкаси, вул. Гоголя, 278, 8-й поверх, Актова зала. Детальну інформацію щодо семінару можна отримати у відділі стандартизації та інформаційного забезпечення ДП „Черкасистандартметрологія” за телефоном 04772 37 15 44, konkyrs@st.ck.ua.

Увага!!! Шановні громадяни!!!
Міграційна служба змінила свою адресу. З 27.12.2017 року прийом громадян здійснюється по вул.Грушевського 3 в приміщенні де знаходиться державний нотаріус за школою мистецтв.

За матеріалами Городищенського районного сектору УДМСДо уваги керівників підприємств району
За інформацією Посольства України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом), у період з 28 травня по 1 червня 2018 р., в м. Пекін (КНР) відбудеться 5-та Міжнародна виставка торгівлі послугами „Сhina Beijing International Fair for Trade in Services” (CIFTIS). Організаторами зазначеного виставкового заходу є Міністерство комерції Китаю та Народний уряд м. Пекін за підтримки Світової організації торгівлі (СОТ), Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Щороку до участі у СIFTIS запрошуються міжнародні організації, бізнес-асоціації та підприємці у сфері торгівлі послугами. У СIFTIS в 2017 році взяли участь 72 тисячі підприємців з 96 країн світу. За підсумками заходу було підписано 241 контракт на суму 71,28 млрд. дол. США, серед яких – 55 міжнародних проектів на суму 13,33 млрд. дол. США. Виставковий захід є платформою для торгівлі усім спектром послуг, визначеним СОТ, а саме послуг у сферах бізнесу, комунікацій, будівництва та інженерії, фінансів, туризму, відпочинку, культури і спорту, транспортних перевезень, охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, охорони природи тощо. Окрім цього, в рамках виставки проводиться саміт, промислова конференція, бізнес-переговори та інші заходи. Конкретної кінцевої дати подачі заявки на участь у CIFTIS не вказано, однак для отримання більш вигідного, з маркетингової точки зору, місця, організатори рекомендують подати заявку якомога раніше. Детальну інформацію про виставку та умови участі в ній можна знайти на веб-сайті www.ciftis.org.

До уваги керівників підприємств району
Інформуємо про те, що у період з 20 жовтня 2020 р. по 10 квітня 2021 р. у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки „Експо – 2020”, яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено „Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє”. Попередньо передбачається , що захід відвідає приблизно 25 мл. осіб зі 180 країн. Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього. В цьому контексті повідомляємо про те, що організаторами Всесвітньої виставки „Експо – 2020” було анонсовано програму „Expo Live”, якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність. Програма „Expo Live” передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсів у розмірі до 100 тис. дол. США для розвитку та підтримки проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу. Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступний етап розпочинається у квітні 2018 р.). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки: https://www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation., а також звернувшись за адресою електронної пошти: expolive@expo2020.ae. Відповідальна особа за організацію Другої міжнародної кувейтської торгівельної виставки: Манва Аль-Якуб (Manwa J.AL-Yagoub), роб. Тел. (+965) 25387100 (ext. 188), факс – (+965) 25398123 (25393872), моб. тел. (+965) 97699023 (Whats App), e-mail: M.alvagoub@kif.net. Окрім того, в рамках зазначеного заходу заплановане проведення міжнародного економічного форуму „KEF-2018”, у ході якого учасників буде ознайомлено з програмою економічного розвитку Кувейту до 2035 року, а також з проектами, які планується реалізувати протягом зазначеного періоду та інвестиційними можливостями і перспективами в державі Кувейт.

ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості "Литовська феєрія"
Детальна інформація kaznacheystvo.doc
До уваги жителів м. Городище та Городищенського району


Шановні жителі району!
«Городищенський районний центр зайнятості проводить набір слухачів на курси за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія АІ». Термін навчання 7 місяців. Навчання буде проводитись на базі Городищенського пункту Державного професійно-технічного навчального закладу Черкаський навчальний центр Мінагропрому та продовольства України Початок навчання по мірі комлектації групи. Навчання безкоштовне, оплачується проїзд. Контактний телефон 2 23 44»

За матеріалами Городищенського районного центру зайнятостіФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СКЛАД СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ
Городищенська районна державна адміністрація у відповідності до пункту 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. № 429 повідомляє про припинення повноважень спостережної комісії, утвореної відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 27.02.2015 року № 50 та формування нового її складу.
Заяви (клопотання) щодо включення до нового складу спостережної комісії представників підприємств, установ, організацій всіх форм власності та окремих громадян приймаються райдержадміністрацією протягом трьох місяців з дати публікації даного повідомлення.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-16-78 або за адресою: м. Городище, площа Миру, 8 у відділі правового забезпечення та розгляду звернень громадян апарату райдержадміністрації.


ОГОЛОШЕННЯ
Городищенська районна державна адмінстрація та міська рада розглядає можливість придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.Постановою Кабінету Міністрів України № 877 від 15.11.2017 року затверджений порядок, умови та механізм надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Дана постанова надає можливість отримання виконавчим комітетом Городищенської міської ради коштів державного бюджету для придбання житла для дітей та осіб даної категорії. З метою визначення житлових об'єктів, які будуть придбані виконавчим комітетом Городищенської міської ради за кошти державного бюджету, просимо надати відповідні пропозиції до 04.12.2017 року на електронну адресу – mrada19500@ukr.net Телефон для довідок (047-34) 2-04-10, (047-34) 2-20-46 (047-34) 2-24-27 Необхідний перелік документів: 1. Акт обстеження житлового об’єкта, в якому зазначається інформація про технічний стан, наявність комунікацій; 2. Вартість об’єкта, придатність для проживання у ньому; 3. Фотографії житлового об’єкта; 4. Правовстановлювальні документи на житловий об’єкт; 5. Технічна документація на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку; 6. Документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 51, ст. 553); 7. Довідка з місця проживання щодо зареєстрованих осіб у житловому об’єкті, який купується.

ДО ВІДОМУ КОРИСТУВАЧІВ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ
Відповідно до листа Державного агентства водних ресурсів України від 14.07.2017 № 3923/9/11-17 та листа управління агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації від 22.08.2017 № 09-24/1482, Городищенська районна державна адміністрація доводить до орендарів земельних ділянок водного фонду рішення комісії облдержадміністрації з питань погодження надання в оренду водних об’єктів, розташованих у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також тих, які не входять до складу певного району, відповідно до якого користувачам водних об’єктів, розташованих на орендованих земельних ділянках, необхідно подати до Черкаської обласної державної адміністрації клопотання про укладення договорів оренди водних об’єктів (за умови, що такі договори не укладені).


Оголошення
Управління Державної казначейської служби України в Городищенському районі Черкаської області повідомляє, що відповідно до наказу Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області від 01.08.2017 № 148/ОД визначено дні прийому громадян з питань погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, працівниками юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області. Детальна інформація kaznacheystvo.doc
До уваги зацікавлених осіб
За інформацією Посольства України в Південно-Африканській Республіці, у період з 6 по 8 травня 2018 р., в м. Йоганнесбург (ПАР), заплановано проведення міжнародної спеціалізованої виставки „Food and Hospitality Africa-2018” https://www.foodandhospitalityafrica.co.za/ Згаданий захід, який об’єднує понад 300 експонентів із 27 країн та більше 7000 професійних відвідувачів, вважається найбільшим виставковим заходом в ПАР. На виставці буде представлено широкий вибір продуктів харчування (сири, молочні продукти, м’ясо, морепродукти, заморожені продукти, напої, хлібобулочні, кондитерські вироби, солодощі, дитяче харчування, органічне харчування інше), а також обладнання для закладів громадського харчування, готелів, тощо.Вітаємо
на офіційному сайті
Городищенської районної державної адміністрації

Гаряча лінія Голови РДА Відкрити пам’ятку на випадок надзвичайних ситуацій
Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Урядова «гаряча лінія»
Туристична Городищина Інтерактивна карта Городищенського району ВСП Городищенський коледж УНУС ЗАХИСНИК УКРАЇНИ
Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Приміщення РДА Городищенська районна державна адміністрація
19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8
Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

Всі права захищені. При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) є обов'язковим.
© Городищенська районна державна адміністрація, 2011 - 2015