Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Городищенська РДАЕкономіка районуСоціальна сфера


Державні
інтернет-ресурси
Веб-портал Президента України Веб-портал Верховної Ради України Портал Кабінету  Міністрів України Черкаська ОДА - офіційний портал Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України Державний реєстр виборців Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Антикорупційний портал Укрінформ Урядовий кур’єр Українське радіо Урядовий сайт для юних громадян

Районні
інтернет-ресурси
Веб-портал Городищенського району Веб-сторінка Городищенської районної ради Веб-сторінка Городищенської міської ради Веб-сторінка Городищенського РТМО Веб-сторінка відділу освіти Городищенської РДА

Архів новин за листопад 2017 року


Президент впевнений, що українці підтримають на референдумі вступ до НАТО та членство в ЄС
Президент Петро Порошенко твердо переконаний, що український народ підтримає питання про вступ України до НАТО та членство у Євросоюзі на референдумі. «Зараз ми твердо тримаємо курс на євроатлантичну інтеграцію і навіть не сумнівайтеся, що вже в дуже скорому досяжному майбутньому в Україні точно пройдуть референдуми – референдум і про вступ до НАТО, і я переконаний, що народ України підтримає таку мою ініціативу, і про членство в Євросоюзі», – заявив Глава держави під час виступу на урочистостях з нагоди Дня працівників прокуратури.

Детальніше29 листопада розпочато розрахунковий період передачі показів лічильника
У ПАТ "Черкасиобленерго" нагадують споживачам, що два останні робочі дні поточного місяця та три перші робочі дні наступного є розрахунковим періодом. Тобто за переданими саме в ці дні показниками лічильника відбуватиметься нарахування за спожиту електроенергію. Передати покази можна за телефонами кол-центру, який працює цілодобово: (0472) 33-87-87, (073) 7818787, (067) 6904848 або через форму зворотнього зв'язку. Крім того, зробити це можна, зареєструвавшись у особистому кабінеті споживача на сайті підприємства. Слід враховувати, що покази, передані через зазначений сервіс, будуть використані для формування рахунку в тому випадку, якщо будуть передані так само у розрахунковий період. За умови передачі показників упродовж місяця, крім двох останніх робочих днів поточного і трьох перших днів наступного відповідно до Постанови НКРЕКП проводитиметься донарахування за середнім показником споживання електроенергії. У особистому кабінеті споживача електроенергії упродовж двох місяців зареєструвалося 4,5 тиcячі черкащан.

За матеріалами ПАТ "Черкасиобленерго"Про забезпечення громадян доступним житлом
Громадяни мають змогу долучитися до реалізації мехінізму надання державної підтримки для будівництва чи придбання доступного житла. Все це в межах прийнятого в березні цього року Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм». Він, зокрема, передбачає відповідні переваги і для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб і їхніх сімей – отримати державну підтримку, яка полягає у сплаті державою до 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла. Зауважимо, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» на фінансування програми до кінця року передбачено 30 млн грн.

ДетальнішеПроведено координаційну нараду
27 листопада 2017 року в залі засідань адмінбудинку відбулось засідання чергової координаційної наради, яку провів заступник голови Городищенської райдержадміністрації Василь Скринник, з таким порядком денним:...

ДетальнішеУ Брюсселі 24.11.2017 відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом
Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії. Глава держави відзначив, що Україна продовжує реалізовувати визначений на законодавчому рівні курс євроатлантичної інтеграції та послідовно реформувати сектор безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО. Було підтверджено зацікавленість української сторони у подальшому поглибленні співпраці з НАТО шляхом ефективного виконання відповідних Річних національних програм та використання Комплексного пакету допомоги НАТО для України. Президент Порошенко подякував Генеральному секретарю Столтенбергу за чітку позицію стосовно збереження відкритих дверей Альянсу для країн, які відповідають необхідним вимогам. Генеральний секретар НАТО наголосив, що Північноатлантичний Альянс залишається разом із Україною і наше партнерство є надійним та міцним.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента УкраїниАкція «Випускник-2018»
23 листопада 2017 року в у приміщенні опорного навчального закладу Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 відбулася традиційна зустріч учнів 9-11 класів району з представниками вищих навчальних закладів. З вітальним словом до учасників заходу звернулися начальник відділу освіти Городищенської РДА Микола Кирпатий, головний спеціаліст відділу освіти Наталія Жовталюк, фахівець з профорієнтації Городищенського районного центру зайнятості Валентина Охріменко.

Детальніше"Запалімо свічку поминальну..."
24 листопада відбувся мітинг-реквієм, який розпочався траурною ходою учасників заходу з квітами та символічними колосками пшениці та ячменю до пам’ятного знаку жертв Голодомору.

Детальніше«Ми вільний і сильний народ - ми славного батька є діти» до Дня Гідності та Свободи
21 листопада з нагоди Дня Гідності і Свободи України за участю керівництва району, працівників установ, організацій та підприємств, жителів та гостей району, учасників Революції Гідності, відбулася Хода єдності та мітинг «Ми вільний і сильний народ - ми славного батька є діти».

ДетальнішеТренінг «Ідентифікація, перенаправлення та надання допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми»
В рамках реалізації проекту «Розбудова спроможності служб у справах дітей, а також персоналу державних дитячих закладів опіки та піклування щодо ідентифікації дітей, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги в рамках Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» 21 листопада в приміщенні амін будинку Городищенської райдержадміністрації представники благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця» провели кущовий одноденний тренінг. Навчання було організовано для представників поліції, центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді, служб у справах дітей, відповідальних осіб, ювенальних превенцій, відділів освіти, соціального захисту для Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського та Камянського районів.

ДетальнішеВпровадження нових соціальних програм та проектів в районі обговорені на координаційній
20 листопада 2017року в приміщенні Городищенської районної державної адміністрації відбулось засідання координаційної наради під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Василя Скринника. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, організацій, представники правоохоронних органів.

Детальніше«І хліб, і труд і золото ріллі» до Дня працівників сільського господарства
В Городищенському районі відзначення цього свята вже стало гарною традицією. Кожного року трудівників села та кращих працівників аграрної галузі вітають очільники району. Ось і цього року, 17 листопада, в залі районного Палацу культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

ДетальнішеШановні Городищани, трудівники агропромислового комплексу, дорогі земляки!Шановні Городищани, трудівники агропромислового комплексу, дорогі земляки!
Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, яке увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій.

ДетальнішеТри тисячі черкащан зареєструвалися в особистому кабінеті споживача електроенергії
Сучасний сервіс фахівці ПАТ "Черкасиобленерго" запровадили минулого місяця. У кабінеті можна дізнатися інформацію про розмір нарахувань, кількість спожитих кіловат-годин, пільги, тарифи, а також передати покази лічильників. Для реєстрації слід вказати електронну пошту, пароль, ім’я, по-батькові та прізвище, та номер телефону споживача. Потім - додати рахунок. Для цього потрібно ввести дані одного з рахунків за електроенергію за останні три місяці. - На даний момент ми отримуємо звернення від споживачів, які стосуються реєстрації: найчастіше абоненти не обирають відповідний РЕМ. Серед частих запитів і питання про можливість керування кількома рахунками. Ця опція доступна у меню "Налаштування", де є функція "додати рахунок". Таким чином, з одного особистого кабінету можна контролювати кілька особових рахунків, наприклад, своїх рідних. Просимо споживачів бути уважними та звертатися до нашої служби у разі потреби, - говорить начальник служби інформаційних технологій підприємства Валерій Вязовик. - Також слід зазначити, що особистий кабінет лише надає інформацію з розрахункових комплексів підприємства. Відповідно, з приводу нарахувань слід звертатися безпосередньо до РЕМу або кол-центру. У особистому кабінеті споживача вже зареєструвалися 3 тисячі споживачів. Сервіс доступний на сайті підприємства.

За матеріалами прес-служби ПАТ "Черкасиобленерго"Засідання Ради регіонального розвитку


«В серцях несете світло Прометея!» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
10 листопада 2017 року у районному Палаці культури відбулися святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

ДетальнішеОбласний керманич розповів про ситуацію на «Черкасиобленерго»
Обласна влада тримає питання виплати зарплати працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» на постійному контролі. За ініціативи керівництва ОДА відбулась низка зустрічей задля його вирішення, зокрема у Фонді державного майна України та Кабінеті Міністрів України. Про це сказав очільник Черкащини на координаційній нараді в понеділок.

ДетальнішеВпровадження нових стандартів в галузі освіти, одне з головних питань координаційної наради
6 листопада 2017 року в залі засідань адмінбудинку відбулось засідання чергової координаційної наради, яку провів голова Городищенської райдержадміністрації Олексій Лавріненко. На нараді розглядались такі питання: 1. Про реалізацію районних заходів і програм у галузі охорони здоров'я. 2. Про впровадження нових стандартів в галузі освіти згідно ЗУ «Про освіту» від 05.09.2017року. 3. Про хід виконання доручень голови райдержадміністрації.

ДетальнішеЧеркащан запрошують взяти участь у Міжнародному конкурсі «Перлина Fest»
III Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» відбудеться 2 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації. Організатори заходу запрошують провідні дитячі культурні заклади Черкащини взяти участь у конкурсі.

ДетальнішеДень працівників соціальної сфери відсвяткували у Городищенському районі
3 листопада у районі вітали працівників соціальної сфери. Надзвичайно тепла і урочиста атмосфера, що панувала на святі, додавала особливого настрою всім, хто зібрався того дня у залі засідань райдержадміністрації. Винуватців свята теплими словами вітали керівники району: голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко, заступник голови районної ради Микола Панчишин та від імені міської ради секретар Андрій Оверченко.

ДетальнішеВ ОДА представили картографічний макет водного господарства області
Розроблену фахівцями обласного управління водних ресурсів карту презентували під час засідання в ОДА. Воно відбулось під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля. Найближчим часом її доопрацюють і вона стане путівником для рибників, водників та екологів під час реалізації заходів четвертого напряму Стратегії розвитку Черкащини, а саме: екологічної безпеки та збереження довкілля.

Детальніше


Вітаємо
на офіційному сайті
Городищенської районної державної адміністрації

Гаряча лінія Голови РДА Відкрити пам’ятку на випадок надзвичайних ситуацій
Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Урядова «гаряча лінія» Державна система електронних звернень

Туристична Городищина
Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Приміщення РДА Городищенська районна державна адміністрація
19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8
Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

Всі права захищені. При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) є обов'язковим.
© Городищенська районна державна адміністрація, 2011 - 2015