Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Городищенська РДАЕкономіка районуСоціальна сфера


Державні
інтернет-ресурси
Веб-портал Президента України Веб-портал Верховної Ради України Портал Кабінету  Міністрів України Черкаська ОДА - офіційний портал Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України Державний реєстр виборців Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Антикорупційний портал Укрінформ Урядовий кур’єр Українське радіо Урядовий сайт для юних громадян

Районні
інтернет-ресурси
Веб-портал Городищенського району Веб-сторінка Городищенської районної ради Веб-сторінка Городищенської міської ради Веб-сторінка Городищенського РТМО Веб-сторінка відділу освіти Городищенської РДА

Архів новин за серпень 2019 року


Серпнева конференція педагогічних працівників Городищини
29 серпня 2019 року в приміщенні Городищенського районного Палацу культури ім.С.С.Гулака-Артемовського відбулася районна серпнева конференція працівників освіти за участю депутата Черкаської обласної ради Олександра Лупашка, тимчасово виконуючого обов’язки першого заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Пащенко, заступника голови районної ради Миколи Панчишина, керівників навчально-виховних закладів району, вчителів, керівників та працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів, громадськості. З доповіддю про роботу закладів освіти виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Ярошенко, яка окреслила підсумки минулого навчального року та поставила завдання на новий навчальний рік.

ДетальнішеГородищина вшанувала загиблих захисників України
Україна вперше 29 серпня 2019 року відзначає - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлений «На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві...» відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року.

ДетальнішеВідкриття пам’ятника воїнам – прикордонникам і червоноармійцям на Городищині
28 серпня 2019 року в місті Городище на Спаському кладовищі відбулось відкриття пам’ятника воїнам – прикордонникам і червоноармійцям, які загинули при захисті та визволенні Городищини від нацистів та перепоховання (останків) воїна Анатолія Кельника загиблого у Другій світовій війні. Хвилююча подія зібрала біля пам’ятника жителів та гостей міста, пошуковців, представників громадськості, учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів, учнівську молодь. В даному заході взяли участь депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко, тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Пащенко, заступник голови районної ради Микола Панчишин, представник міністерства у справах ветеранів України – Олег Остапенко, голова громадської організації «Об’єднання ветеранів – прикордонників Черкащини імені генерал-майора Ігоря Момота» – Микола Карпич, голова Черкаського обласного осередку ВГО (всеукраїнської громадської організації) «Закінчимо війну» – Олександр Назаров, голова районної організації прикордонників – Сергій Чеботарьов, представники ветеранської організації прикордонників України.

ДетальнішеСвяткування Дня державного Прапора та Дня незалежності України на Городищині
Наш прапор – він народився із споконвічних народних мрій про волю. В тих думках золота барва то врожайне поле та стигла пшениця, а синій колір – то безхмаре спокійне небо над Україною. Поєднання синього та жовтого кольорів – то втілена мрія українців про мирне, хлібне, заможне життя. Наш прапор – це більше, ніж символ, а інколи – важливіше ніж життя. 23 серпня 2019 року городищани відзначили День Державного Прапора.

ДетальнішеІнструменти наповнення місцевих бюджетів напрацьовували в Городищенському районі
Інструменти наповнення місцевих бюджетів напрацьовували в Городищенському районі. Додаткові кошти нині вкрай необхідні для повноцінного там функціонування до кінця року центральної районної лікарні. Про це йшлося на розширеному засіданні в Городищенській РДА, куди прибув перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. За його словами, на місцях варто активніше працювати над пошуком реальних інструментів із наповнення бюджетів, використанням існуючих резервів. Адже переважна частина проблемних питань пов’язана саме з недостатнім фінансуванням. – Маємо два шляхи виходу із ситуації: збільшення надходжень або зменшення витрат, – наголосив Тарас Миколайович. – У Городищенському районі, з огляду на показники, насправді є можливості й ресурси, які ще не використані. Це, приміром, ПДФО з доходів від оренди землі, орендна плата. Відсоток останньої в середньому по області сягає 9,4, тоді як у деяких сільських радах Городищини він ледь перевищує 4%, у кількох – 5-6%. Це і є реальний резерв та зменшення ймовірності закриття центральної районної лікарні. Під час наради обговорили можливості Мліївської, Вільшанської, Хлистунівської територіальних громад, інших сільських рад у межах району. Як зазначив Тарас Висоцький, нині медичної субвенції не достатньо для належної стовідсоткової роботи вторинної гілки. Тож, узявши до уваги всі розрахунки, зокрема щодо потреби подальшого функціонування лікарні, кількості пролікованих та інше, варто розглянути варіант щодо пропорційного фінансового поділу. Адже сьогодні нестача по ЦРЛ сягає 7 млн грн. – Тут потрібен колективний підхід, спільне рішення всіх сторін, – констатував посадовець. У ході наради обговорили також питання функціонування освітніх закладів Городищини, а також дорожніх ремонтів. Опісля разом із керівником Мліївської ОТГ оглянули земельні площі, що у власності громади. Там обговорили джерела підвищення доходів місцевого бюджету.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА


Щодо вирішення питання несанкціонованих сміттєзвалищ на території району
Згідно вимог ст. 13, 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 20 Закону України «Про відходи», до повноважень місцевих державних адміністрацій належить вирішення питань охорони довкілля, здійснення контролю за об’єктами поводження з відходами, захороненням відходів та використанням і охороною земель, забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів тощо. Безпосередня ліквідація стихійних сміттєзвалищ належить до повноважень органів місцевого самоврядування (ст. 21 Закону України «Про відходи», ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»). Беручи до уваги вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 № 1217 «Про затвердження Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів», розпорядження Городищенської районної державної адміністрації від 21.10.2014 № 225 «Про районну постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами» пропонуємо небайдужим жителям району допомогти райдержадміністрації у виявленні незаконних сміттєзвалищ зателефонувавши за номером (04734) 2-20-40, контактна особа: Іваненко Сергій Олександрович.

За інформацією Управління агропромислового розвитку Городищенської райдержадміністраціїІнформація про водні об’єкти району, які можуть бути надані у користування відповідно до вимог чинного законодавства України.
Управління агропромислового розвитку Городищенської райдержадміністрації, з метою виявлення бажаючих отримати водні об’єкти у користування на умовах оренди через торги, оприлюднює інформацію про водні об’єкти району, які не перебувають в оренді та які можливо передати в подальшому в користування через аукціон. Також зазначаємо, що відповідно до статті 122 Земельного кодексу України, орендодавцями водних об’єктів, що надаються у користування на умовах оренди в межах населених пунктів, є сільські, селищні та міські ради, за межами населених пунктів, у межах міст обласного значення, а також земельні ділянки, що не входять до складу певного району – обласна державна адміністрація, крім об’єктів, які надаються згідно п. „а“ ч. 3 ст.122 Земельного кодексу України. У разі відсутності договору оренди водних об’єктів та за наявності укладеного договору оренди землі водного фонду, право користування водними об’єктами на умовах оренди оформляються шляхом укладення договору оренди водних об’єктів, без проведення земельних торгів. З методичними рекомендаціями з надання в користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Городищенської райдержадміністрації в розділі «Сільське господарство» або за посиланням: http://www.gorrda.gov.ua/selo.html . За більш детальною інформацією звертатись по телефону: (04734) 2-20-40, контактна особа – Іваненко Сергій Олександрович, або до Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації. Місце знаходження: 18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 131/1, факс (0472) 63-18-40, e-mail: reform2010@apkck.gov.ua.

За інформацією Управління агропромислового розвитку Городищенської райдержадміністрації


Вітаємо
на офіційному сайті
Городищенської районної державної адміністрації

Гаряча лінія Голови РДА Відкрити пам’ятку на випадок надзвичайних ситуацій
Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Урядова «гаряча лінія» Державна система електронних звернень

Туристична Городищина
Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Приміщення РДА Городищенська районна державна адміністрація
19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8
Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше
© Городищенська районна державна адміністрація, 2011 - 2015