Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Городищенська РДАЕкономіка районуСоціальна сфера


Державні
інтернет-ресурси
Веб-портал Президента України Веб-портал Верховної Ради України Портал Кабінету  Міністрів України Черкаська ОДА - офіційний портал Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України Державний реєстр виборців Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Антикорупційний портал Укрінформ Урядовий кур’єр Українське радіо Урядовий сайт для юних громадян

Районні
інтернет-ресурси
Веб-портал Городищенського району Веб-сторінка Городищенської районної ради Веб-сторінка Городищенської міської ради Веб-сторінка Городищенського РТМО Веб-сторінка відділу освіти Городищенської РДА

Архів новин за липень 2017 року


ОСББ скористалися «теплими кредитами» майже на 30 млн. грн.
Влітку 2017 року ОСББ вразили своєю активністю та високим інтересом до енергоефективних заходів. Так, у липні 86 ОСББ та ЖБК залучили «теплих кредитів» на суму 29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використали на енергоощадність лише 7 млн гривень. – Цього літа щомісяця маємо нові рекорди. Сума коштів, що ОСББ залучили у липні, у півтора рази більша, ніж у червні, коли банки видали «теплих кредитів» для ОСББ на 18,5 млн гривень, – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

ДетальнішеОбговорення важливих питань на координаційній нараді
31 липня 2017 року в приміщенні Городищенської районної державної адміністрації відбулась координаційна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олексія Лавріненка.

ДетальнішеОбочини в бур’янах
Минулого року обговорювалося питання про обочини в бур’янах. На сьогоднішній день, змушені констатувати той факт, що рослинність все так же розкішно буяє на наших узбіччях. Тому, вирішили допомогти Городищенська районна державна адміністрація – голова Олексій Лавріненко та Городищенська районна рада – заступник голови Микола Панчишин, звернувшись із спільним листом до Служби автомобільних доріг у Черкаській області, в якому висловили стурбованість ситуацією щодо ремонту автошляхів державного та місцевого значення загального користування.

ДетальнішеАграрії Городищини обговорили актуальні питання соціально-економічного розвитку району
27 липня 2017 року відбулася розширена нарада керівників сільгосппідприємств різної форми власності. На нараду запрошено голову райдержадміністрації Олексія Лавріненка, заступника голови районної ради Миколу Панчишина, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павла Поповича, начальника відділу Держгеокадастру в Городищенському районі Руслана Лисака, державного інспектора з питань праці Управління Держпраці в Черкаській області Валерія Кожухало, керівників та спеціалістів підрозділів райдержадміністрації, представників інших державних установ.

ДетальнішеЗасідання комісії з питань захисту прав дітей
Днями під керівництвом голови райдержадміністрації Олексія Лавріненка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Городищенської районної державної адміністрації. У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Кравченко, головний спеціаліст служби Світлана Побігайло, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Буджерак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Кирпатий, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кириченко, головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту Віталій Залозний.

ДетальнішеЧерговий візит друзів з Німеччини
Нещодавно Городищину відвідали давні друзі з Німеччини. Вантажівкою і бусом з причіпами вони привезли понад 5 тонн гуманітарного вантажу. Це медичні матеріали, зокрема, засоби по догляду за хворими, ролятори (пристосування, що допомагають хворим при ходьбі), дитячі візочки, велосипеди, три пральні машини, одяг, велосипеди, коляски, іграшки та інше.

ДетальнішеГолова райдержадміністрації Олексій Лавріненко провів чергове засідання координаційної наради
Днями, в залі засідань Городищенської райдержадміністрації, відбулося засідання координаційної наради за участю голови райдержадміністрації Олексія Лавріненка.

ДетальнішеГородищенська районна рада підписала угоду про співпрацю з Канівською районною радою
У п’ятницю, 21 липня 2017 року, Городищина приймала представників органів місцевого самоврядування Канівщини на чолі з головою Канівської районної ради Сергієм Геращенком.

Детальніше


Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України
20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

ДетальнішеРеалізація в Городищенському районі соціального проекту щодо надання комплексу послуг дружинам та матерям учасників АТО
Коли наші чоловіки захищають цілісність нашої держави, кожна жінка, берегиня роду, несе на собі непосильну ношу сімейного благополуччя та часто переживає вторинну травму, що є наслідком впливу травми чоловіка на життя сім’ї. Більше того, симптоми бойової травми починають виявлятися і в дружин. Для збереження миру і злагоди та запобігання розлучень і конфліктів у сім’ях наших воїнів за ініціативи голови Городищенської райдержадміністрації Олексія Лавріненка в Городищенському районі впроваджується соціальний проект щодо надання комплексу соціальних послуг дружинам та матерям учасників АТО.

ДетальнішеЮрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА
• про ліквідацію наслідків негоди Особисто контролюю перебіг відновлювальних робіт в області після негоди 1 липня. Тоді в її епіцентрі опинилися Золотоніщина та Чорнобаївщина. Також постраждали Уманський, Черкаський, Канівський, Драбівський, Катеринопільський і Шполянський райони.

ДетальнішеПроведено засідання координаційної наради
17 липня 2017 року на засіданні координаційної наради голова райдержадміністрації Олексій Лавріненко представив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, підприємств, установ, організацій району, головам територіальних громад нового начальника відділу освіти райдержадміністрації. Згідно Розпорядження голови Городищенської районної державної адміністрації № 81-к від 17.07.2017 начальником відділу освіти призначено Миколу Миколайовича Кирпатого. Першим розглянули питання про підготовку закладів освіти до опалювального сезону 2017-2018 років доповіла Наталія Жовталюк, головний спеціаліст відділу освіти, зазначивши, що відділ освіти та його заклади при сприянні і допомозі райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування проводять підготовку до роботи у новому навчальному році та в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

ДетальнішеЗакриття табору
14 липня відбулося закриття денного дитячого православного табору «Надія» при Михайлівській церкві в якому відпочивали і з користю проводили час близько 200-сот дітей. Вони дізналися про основи православ’я, вивчали молитви, псалми і, звичайно ж, проводили час з веселими іграми, піснями та екскурсіями. Священник отець Володимир звернувся з найтеплішими словами та подякував вихованцям, працівникам табору, батькам і районній владі за підтримку, турботу, піклування та участь в організації дитячого табору «Надія». Дітки подарували гостям чудові пісні, наповнені духовним змістом, добром, милосердям та любов’ю до свого краю. На заході були присутні керуючий справами Городищенської районної ради Оксана Сенецька та керівник апарату райдержадміністрації Людмила Пащенко. Виконуємо побажання організатора православного табору «Надія» протоієрея Івана Жигало, вихователів та вихованців і висловлюємо щиру подяку за турботу і піклування та участь в організації голові Городищенської районної державної адміністрації Олексію Лавріненку, заступнику голови районної ради Миколі Панчишину, головному лісничому Державного підприємства «Смілянський лісгосп» Олександру Шкодичу, лісничому Городищенського лісництва Анатолію Ракітіну, лісничому Мліївського лісництва Олександру Гараганю та їх колективам. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку та за частку душі, подаровану дітям.


Буревій на Черкащині
Буревій, який пронісся Черкащиною 1 липня наробив немало шкоди. В зону дії негоди потрапили кілька районів області, зокрема, Золотоніський, Чорнобаївський, Драбівський, Шполянський, Уманський, Катеринопільський. Там пройшли сильні зливові дощі з шквалистим вітром, що призвело до падінням дерев, перекриття автошляхів та ліній залізничного сполучення. Значних руйнувань зазнали житлові, адміністративні будівлі, об‘єкти сільськогосподарських підприємств. Городищина, яка кілька років тому опинилася на межі технічної катастрофи через аварію на залізниці, та отримала вчасну підтримку і допомогу від сусідів, оперативно відреагувала на заклик допомогти.

ДетальнішеПрограма підтримки експорту в Канаду U CAN EXPORT
Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) оголошує набір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export у пріоритетних секторах: 1. IT-послуги 2. одяг 3. взуття

ДетальнішеПЕТРИКИ ТА ПЕТРОПАВЛІВКА ВІДЗНАЧИЛИ ДНІ СІЛ
День святих Петра й Павла найгучніше відзначали в селах, названих на честь первоверховних апостолів. Із цієї нагоди на гостини до громад Петриків та Петропавлівки з подарунками та привітаннями завітали голова районної державної адміністрації Олексій Лавріненко, заступник голови районної ради Микола Панчишин, начальник сектора культури РДА Наталія Салій, представники орендарів земель. Сільські голови Наталія Гибало й Віталій Мажаренко також не поскупилися на найкращі побажання, коротко звітували про свою роботу, відзначили переможців конкурсів. А місцеві аматори сцени натхненно створювали святкову атмосферу, також у концерті взяв участь талановитий юний декламатор Назар Салій. Тим часом майстри кулінарії готували страви, щоб почастувати селян…


Табір «Надія», екскурсія в лісництва
12 липня в день свята апостолів Петра і Павла, після святкової літургії до дитячого православного табору «Надія» завітали голова Городищенської райдержадміністрації Олексій Лавріненко, заступник голови районної ради Микола Панчишин, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Пащенко. Поспілкувавшись з дітьми, очільник району повідомив, що сьогодні відбудеться пізнавальна екскурсія до Городищенського та Мліївського лісництва, де діти зможуть побачити , як вирощуються саджанці різних дерев, а зокрема, дуба, голубої ялини, ялини карпатської та інших видів для насадження нового лісу. Як і очікувалося, новина була прийнята дружніми оплесками та вигуками «Дякуємо».

ДетальнішеКоординаційна нарада 10.07.2017 року
В понеділок, 10 липня, в залі засідань Городищенської райдержадміністрації, за участю голови районної державної адміністрації Олексія Лавріненка, відбулася координаційна нарада.

ДетальнішеГОРОДИЩАНИ СТАЛИ ГЕРОЯМИ ПРОГРАМИ «ФОЛЬК-MUSIC»
З8-9 липня на Городищині відбувалися зйомки програми "Фольк-music", завданням якої є пошук та відродження українського музичного етносу, автентичних мелодій та народних пісень різних регіонів України. Ведучу Оксану Пекун та членів знімальної групи зустрічали на площі Миру: народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Вільшанка» виконав «Привітальну», вручили запашний коровай, голова районної державної адміністрації Олексій Лавріненко запросив представників U?:Перший ознайомитися із творчістю і талантами жителів Симиренкового краю. Тим часом троїсті музики із Млієва задали тон дійству.

ДетальнішеПряма мова. Віталій Коваль про поліпшення житлових умов учасників АТО
– В області успішно реалізуємо програми з поліпшення житлових умов учасників АТО. Кількість родин бійців, які скористались ними, зростає. Як відомо, маємо діючих дві програми – державну та обласну. Торік за рахунок коштів державного бюджету шістнадцятеро родин отримали грошову компенсацію для придбання житла на понад 12 млн грн. Зокрема, на сьогодні вже 15 сімей учасників АТО придбали нове житло. А нещодавно області виділено з держбюджету додаткових 9,1 млн грн – для купівлі помешкання ще 11 особам, які нині перебувають на черзі.

ДетальнішеДень с. Валява
На хорошому організаторському рівні та з веселим настроєм 7 липня відзначили День села жителі Валяви. Завдяки організаторам заходу святкова програма була цікавого і насиченою. Урочисті заходи проходили в місцевому будинку культури. Жителі активно готувалися до цього дня. Всіх присутніх зі святом привітала сільська голова Людмила Лищенко, та висловила свої найкращі побажання гостям свята. Подарунком була відзначена найстарша жителька с. Валяви, 96-річна Варвара Слабенко. Гучними оплесками на сцені привітали родину Барабашів з народженням синочка, молоде подружжя Лапченків, які нещодавно стали на весільний рушник. Поздоровили з золотим весіллям родини Чупилка, Пухтіїв, Махновських, Касьяненків, які прожили у мирі, любові та злагоді багато років.

ДетальнішеНа Купала нічка мала
З глибини віків прийшло до нас Купало – свято літнього сонцестояння, свято тепла, буяючої зелені, молодості та кохання. Купайло здавна було святом громади, де є місце всім віковим групам, тому біля старої міської школи зібралися городищани великими родинами.

ДетальнішеПрезидент підписав Закони щодо особливостей доступу осіб з особливими потребами до освітніх послуг та транспортного обслуговування таких осіб
Президент Петро Порошенко під час відвідання середньої загальноосвітньої школи № 168 Києва підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» та Закон «Про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю».

ДетальнішеСтихія на Черкащині наробила лиха
Буревій, який пронісся Черкащиною 1 липня наробив немало шкоди. В зону дії негоди потрапили кілька районів області, зокрема, Золотоніський, Чорнобаївський, Драбівський, Шполянський, Уманський, Катеринопільський. Там пройшли сильні зливові дощі з шквалистим вітром, що призвело до падінням дерев, перекриття автошляхів та ліній залізничного сполучення. Значних руйнувань зазнали житлові, адміністративні будівлі, об‘єкти сільськогосподарських підприємств. На заклик допомогти в цій скрутній ситуації оперативно відреагувала Городищина. На ліквідацію наслідків стихії в Чорнобаївському районі з районного бюджету виділено та перераховано 167 тис. грн. На відновлення покрівлі школи в Золотоноші направлено бригаду будівельників з 5 осіб. Працівники вже приступили до ліквідації наслідків буревію. Роботи тривають.

Україна – Японія в серцях юних майстрів
В різних куточках України, цього року, лунають ніжні японські мелодії, і незрозуміло дивні слова, чарують погляд різнобарвні поробки орігамі і ніжний аромат сакури літає у повітрі. Адже 2017 рік оголошено роком Японії в Україні, роком знайомства, спілкування і дружби між українським і японським народами. Тож і діти Городищини мали можливість відкрити для себе таку далеку і таку загадкову Японію, доторкнутися і пізнати японську культуру. А також поділитися секретами нашого рідного, національного українського мистецтва. Днями, в Городищенському міському сквері діти, які перебувають в дитячому таборі «Надія» при Михайлівській церкві мали можливість доторкнутись до японської майстерності.

ДетальнішеВідбувся конкурс з визначення автомобільного перевізника
5 липня 2017 року в кабінеті першого заступника райдержадміністрації відбувся конкурс з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування.

ДетальнішеРодинне свято у Валяві «Завжди поруч»
Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Але всьому свій час. Тому з великим задоволенням Городищенський районний центр соціальних служб для сім’ї та молоді разом із працівниками Валявської сільської ради та небайдужим спонсором села, директором Валявської філії «Урожай» Валентином Галушко влаштували для дітей Валяви справжнє благодійне дитяче свято «Завжди поруч», щоб наші дітки відчули турботу та піклування.

ДетальнішеСтартував всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Детальніше чиДетальнішеФестиваль «Холодний Яр» скликає українців (ПРОГРАМА)
Фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр» відбудеться 7-9 липня в с. Грушківка на Кам’янщині. Нагадаємо, це – всеукраїнський націоналістичний, інформаційно-просвітницький фестиваль. Уже три роки поспіль його організовують силами громадських організацій «Національний Альянс», «Сокіл», «Самооборона Майдану Черкащини» – за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

ПОДЕННА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ
Детальніше

Місцеві громади відсвяткували Дні села
На хорошому організаційному рівні та з веселим настроєм 1 липня відзначили Дні села жителі В’язівка та Старосілля. Завдяки організаторам заходів, святкова програма була цікавою і насиченою. Громади активно готувалися до цього дня, дбайливо прикрашали сільські клуби, облаштували місця для дозвілля. Неподалік у великих казанах варився смачний козацький куліш, яким після святкових концертів пригощали всіх бажаючих та гостей свята.


Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА
Розпочинаємо на Черкащині масштабний проект із забезпечення населення питною водою. На минулому тижні його вже підтримали на міжвідомчій комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Зараз серед наших пріоритетних питань – підготовка до опалювального сезону. А це – заміна мереж, упровадження енергоощадних технологій, своєчасний розрахунок за спожиті енергоносії тощо.

Детальніше


Вітаємо
на офіційному сайті
Городищенської районної державної адміністрації

Гаряча лінія Голови РДА Відкрити пам’ятку на випадок надзвичайних ситуацій
Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Урядова «гаряча лінія» Державна система електронних звернень

Туристична Городищина
Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Приміщення РДА Городищенська районна державна адміністрація
19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8
Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

Всі права захищені. При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) є обов'язковим.
© Городищенська районна державна адміністрація, 2011 - 2015