Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Городищенська РДАЕкономіка районуСоціальна сфера


Державні
інтернет-ресурси
Веб-портал Президента України Веб-портал Верховної Ради України Портал Кабінету  Міністрів України Черкаська ОДА - офіційний портал Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України Державний реєстр виборців Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Антикорупційний портал Укрінформ Урядовий кур’єр Українське радіо Урядовий сайт для юних громадян

Районні
інтернет-ресурси
Веб-портал Городищенського району Веб-сторінка Городищенської районної ради Веб-сторінка Городищенської міської ради Веб-сторінка Городищенського РТМО Веб-сторінка відділу освіти Городищенської РДА

Архів новин за червень 2018 року


Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА
Оновлення матеріально-технічної бази, сучасна система управління, мотивація для працівників і комфортні умови роботи. Такими є пріоритети для екстреної медичної допомоги Черкащини. Щоденно в області працюють 100 бригад «швидких». Торік наш Центр екстреної медичної допомоги отримав понад 318 тис. звернень від жителів.

ДетальнішеУ районі відзначили День Конституції України
Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. Саме такою датою є День прийняття Конституції України.

ДетальнішеНа Городищині відсвяткували День молоді
Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

ДетальнішеНизький уклін вам та шана за ваш життєвий шлях – Президент привітав ветерана Другої світової війни Івана Залужного зі столітнім ювілеєм
У Запоріжжі Президент Петро Порошенко зустрівся з учасником Другої світової війни 1939 – 1945 років Іваном Залужним та привітав його зі 100-літнім ювілеєм.

ДетальнішеГородищани відзначили День скорботи
Однією з найбільш трагічних дат в історії нашого народу є день початку Великої Вітчизняної війни – 22 червня 1941 року. Відповідно до Указу Президента України щорічно 22 червня відзначається День скорботи і вшанування жертв війни в Україні.

ДетальнішеДержслужбовців Городищини привітали з професійним святом
21 червня державні службовці району приймали вітання на свою адресу. Цьогоріч виповнюється 100 років з впровадження в Україні сучасної державної служби.

ДетальнішеЗбільшення кількості відвідувачів Черкащини спонукає до розширення туристичної інфраструктури в індустрії гостинності, – Віталій Коваль на регіональному форумі
Збільшення кількості туристів в області спонукає до розширення туристичної інфраструктури в індустрії гостинності. Про це сказав перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль. Учора він відвідав регіональний форум готельно-ресторанного бізнесу і кейтерінгу. Він відбувся в Черкасах за ініціативи Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, Асоціації кулінарів України, Національної мережі Reikartz Hotel Group. Це – форум-платформа для діалогу між державою, освітою та бізнесом, комунікаційний майданчик для укладання угод, а також популяризації творчих досягнень у ресторанній справі.Поміж запрошених: відомі ресторатори, готельєри, шеф-кухарі, провідні фахівці сфери гостинності зі столиці та інших міст України. Вони шляхом теоретичних та практичних методів ділились власним досвідом, зокрема й зі студентами місцевих університетів та технікумів із відповідним напрямком навчання.

ДетальнішеПрезентація книги Миколи Панасенка
20 червня 2018 року в центральній районній бібліотеці імені В.Симиренка за участю представників органів виконавчої влади району, місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськості, урочисто презентували краєзнавчу книгу дослідника Миколи Панасенка «Городище в документах і фотографіях».

ДетальнішеОчільник області запропонував механізм урегулювання питання про пільговий проїзд
Спільно з органами місцевого самоврядування можливо врегулювати питання пільгового проїзду. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на зустрічі із представниками організацій і спілок учасників бойових дій, запропонувавши відповідний механізм. Як пояснив очільник області, донедавна пільги на проїзд для визначених категорій населення надавали виняткового в безготівковій формі. Водночас постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня затверджено Порядок надання таких пільг також у готівковій формі, тобто їхню монетизацію. На виконання цього документу розроблено розпорядження обласної державної адміністрації щодо визначення розміру щомісячної готівкової виплати пільг із оплати проїзду. Її розраховували шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті в області на 30 поїздок. У результаті отримано суму в 60 грн. На думку представників організацій і спілок учасників бойових дій, такі новації обмежують їхні права. Вони вимагають скасування цієї постанови Кабміну. – Враховуючи позицію учасників бойових дій, наразі ми пропонуємо механізм урегулювання цього питання на нашому рівні, допоки не буде рішень на центральному рівні, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Органи місцевого самоврядування мають право ухвалювати рішення щодо збільшення кількості поїздок і розміру суми щомісячної готівкової виплати. Можливості допомоги нашим бійцям на місцях, завдяки децентралізації, є. Уже зараз на компенсацію пільгового перевезення по області передбачено майже 24 млн грн. Це зробили райони, міста (крім, до речі, міста Черкаси), об’єднані громади. Відповідне звернення до органів місцевого самоврядування буде розглянуто на сесії обласної ради, що відбудеться 27 червня. Доти обласний керманич запропонував координаційним радам учасників АТО та ветеранів правоохоронних структур напрацювати пропозиції мінімальних сум щомісячної готівкової виплати в міському та міжміському транспорті.


Очільник області назвав пріоритети для «швидкої»
Оновлення матеріально-технічної бази, сучасна система управління, мотивація для працівників і комфортні умови роботи. Такими є пріоритети для екстреної медичної допомоги Черкащини. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

ДетальнішеЗасідання чергової координаційної наради
18 червня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Василя Скринника відбулось засідання координаційної наради. Обговорили питання, що стосувалися організації роботи по створенню та функціонуванню комунального некомерційного підприємства «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», доповів В’ячеслав Бондаренко – виконуючий обов’язки головного лікаря КНП «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та діяльність закладів культури району в умовах децентралізації, присутніх інформувала Hаталія Салій – завідувач сектору культури райдержадміністрації. Щодо доручень, які на контролі в першого заступника голови, по одному продовжено термін виконання – п.1 доручення 6-Д від 14.05.2018, зазначила Лариса Артеменко – начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації. Взято до уваги оголошення по відзначенню Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни України, о 9.00 год. – покладання квітів до пам’ятних знаків. Урочистості з нагоди Дня молоді відбудуться 24.06.2018 о 20.00 год. в міському сквері.


Антикорупційний суд повинен розглядати всі антикорупційні справи – Президент
Президент Петро Порошенко наголошує, що всі справи щодо корупційних злочинів мають бути передані у новостворений антикорупційний суд. Глава держави зазначає, що Парламент, як незалежний орган, може прийняти рішення щодо норми Закону «Про Вищий антикорупційний суд», що встановлює можливість розгляду апеляцій по корупційних справах в судах загальної юрисдикції.

ДетальнішеМінагрополітики направило 6,7 млн гривень за утримання телят
Ми розпочинаємо набір до другої Школи малого та середнього підприємництва. Це – спільний проект Черкаської ОДА, K.-Fund та Агенції регіонального розвитку Черкащини.

ДетальнішеПривітали з Днем медичного працівника
Традиційно, третьої неділі червня своє професійне свято відзначають люди, що обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичні працівники. Як часто саме від їх професіоналізму, відповідальності і гуманізму залежить життя людини. А ще — від їх чуйності і милосердя. І щороку, в день професійного свята, вони чують щирі слова подяки на свою адресу від вдячних пацієнтів та визнання своєї нелегкої, але такої необхідної щоденної праці.

Детальніше


«Вичерпний ресурс – час для об’єднання», – Ярослав Березань на форумі у Кропивницькому
Прямі міжбюджетні відносини, зростання власних доходів і безповоротна державна фінансова підтримка – об’єднані територіальні громади Черкащини вже живуть за новими правилами й працюють на свій достаток. Ті ж, хто зволікає з об’єднанням в ОТГ, може втратити доступні зараз переваги. На цьому наголосив заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань під час виступу на децентралізаційному форумі у Кропивницькому.

ДетальнішеПід головуванням першого заступника голови відбулось засідання колегії
15 червня 2018 року за участю першого заступника голови райдержадміністрації Василя Скринника відбулась чергова колегія. У засіданні колегії взяли участь начальники управлінь та відділів РДА, керівники підприємств, установ та організацій, засоби масової інформації.

ДетальнішеПостанова зберігає попередній варіант, але й пропонує інший, – Віталій Коваль щодо пільгового перевезення
Прийнята Постанова Кабінету Міністрів України щодо пільгового перевезення діятиме лише в разі прийняття відповідного рішення органами місцевого самоврядування. Про це сказав перший заступник очільника області Віталій Коваль. Сьогодні в обласній адміністрації він зустрівся з представниками громадських організацій та спілок учасників бойових дій. Вони обурені прийняттям зазначеної Постанови та вимагали роз’яснень щодо затвердженого розпорядження ОДА, оскільки, на їхню думку, визначений механізм перевезення обмежуватиме їхні права.

Детальніше«Черкащани вже використали 8,7 млн грн за «теплими кредитами», – Сергій Овчаренко
Більше 470 «теплих кредитів» взяли жителі Черкащини з початку року. На заміну котлів чи здійснення енергоефективних заходів вони залучили 8,7 млн грн. повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко. Найбільше використали коштів на впровадження безпосередньо енергоефективних заходів. На це залучили трохи більше 8 млн грн. Для придбання котлів уповноважені банки АБ «Укргазбанк» та АТ «Ощадбанк» видали 14 кредитів на 140 тис. грн., ОСББ взяли 2 кредити на 500 тис. грн. – Черкащани все активніше упроваджують енергоефективні заходи у побуті, – говорить Сергій Овчаренко. – Ми ж зі свого боку відшкодовуємо їм частку відсоткової ставки за «теплими кредитами». Це передбачено обласною Програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв. На виконання заходів Програми цьогоріч виділили 400 тис грн, з місцевих бюджетів – 1,49 млн грн. Між тим, за січень-травень ми вже відшкодували черкащанам 154,2 тис. грн. З них 89,2 тис. грн – субвенція з обласного бюджету місцевим бюджетам Золотоноші, Звенигородському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Маньківському та Шполянському районів.


Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА
Ми розпочинаємо набір до другої Школи малого та середнього підприємництва. Це – спільний проект Черкаської ОДА, K.-Fund та Агенції регіонального розвитку Черкащини.

Детальніше


Президент вважає неприйнятним, що народні депутати, користуючись недоторканністю, уникають відповідальності за злочини
Президент Петро Порошенко вважає неприйнятним, що народні обранці, користуючись недоторканністю, мають можливість уникати відповідальності у разі скоєння ними злочинів.

Детальніше«Якісний відпочинок та ефективне оздоровлення», – очільник області про літню кампанію для дітей
Понад 34 млн грн спрямують на відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині цьогоріч. Ідеться про кошти обласного та місцевих бюджетів, а також позабюджетні. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

ДетальнішеЗміни у системі субсидій направлені на боротьбу із зловживаннями і на посилення адресності допомоги
Зміни в системі субсидій, запроваджені після завершення опалювального сезону, направлені на протидію наявним зловживанням з боку споживачів і на посилення адресності допомоги тим, хто її дійсно потребує. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

ДетальнішеУрочисте відкриття спортивного майданчика
6 червня 2018 року у жителів Городища відбулася важлива подія – урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

ДетальнішеНарада з аграріями з актуальних питань розвитку галузі сільського господарства
Цими днями в актовій залі приміщення райдержадміністрації відбулася спільна нарада представників державних установ, голів територіальних громад, об’єднаної територіальної громади та аграріїв.

ДетальнішеЗаходи «Потягу Єднання» відбудуться і на Черкащині
За ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Коло. Медіа» упродовж 14 червня – 10 серпня 2018 року планується проведення Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів і військових.

ДетальнішеЗасідання координаційної наради
4 червня 2018 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Скринника, відбулося засідання координаційної наради. У засіданні взяли участь заступник голови районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники інших територіальних підрозділів. Перед учасниками зібрання з інформацією про хід проведення засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, яке відбулось 25 травня 2018 року щодо активізації роботи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю, виступила начальник Городищенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаської області Оксана Чуй. Друге питання порядку денного – про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сирі, осіб з їх числа згідно постанови Кабінету Міністрів України №300 від 18.04.2018 року, доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Кравченко. Відповідно до розглянутих питань першим заступником голови райдержадміністрації Василем Скринником було дано ряд доручень і завдань.


Засідання комісії районної державної адміністрації по наданню одноразової грошової допомоги громадянам
1 червня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації за участі керівника апарату Людмили Пащенко, відбулося засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету. У ній взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники управління праці та інші. На розгляд комісії надійшло 4 заяви від жителів м. Городища. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я. До заяв додано: акти обстеження установленого зразка, довідки про стан здоров’я із медичних установ.. При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки. По всіх зверненнях прийняте позитивне рішення. Допомога надана на загальну суму 7 тис. грн.


У Городищі відзначили День захисту дітей
Урочисте відкриття районного свята дитячої творчості «Срібні дзвіночки -2018», присвячене Міжнародному дню захисту дітей, відбулося у районному Палаці культури ім. С.С Гулака-Артемовського. Перед початком урочистостей, присутні мали змогу помилуватися і сфотографуватися біля виставки творчих робіт дітей.

ДетальнішеМіжнародний День захисту дітей в рамках районного фестивалю «Повір у себе - в тебе повірять інші»
Традиційно 1 червня у Міжнародний День захисту дітей у приміщенні районного Палацу культури ім. С.С.Гулака-Артемовського відбувся щорічний районний фестиваль творчості дітей різних категорій «Повір у себе - в тебе повірять інші». Даний захід провів та організував Городищенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

ДетальнішеУряд збільшує підтримку родин з дітьми
Уряд запроваджує пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

ДетальнішеПерший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль
– Легалізація зайнятості – одне з першочергових завдань влади нині. Спільно з контролюючими органами й безпосередньо роботодавцями Черкащини об’єднуємо зусилля задля досягнення єдиного результату. Офіційне працевлаштування, забезпечення не менше встановленої законом зарплатні, збільшення надходжень єдиного внеску. Це в перспективі зумовить одержання громадянами гідних пенсійних виплат, сприятиме наповненню місцевих бюджетів. І важливою тут є злагоджена робота керівників на місцях, управлінь Фіскальної служби, Держпраці, Пенсійного фонду в межах реалізації відповідних рішень Уряду.

ДетальнішеВідбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Нещодавно, в залі засідань райдержадміністрації за участі першого заступника голови Василя Скринника, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Начальник служби у справах дітей Оксана Кравченко ознайомила присутніх із таким порядком денним:

Детальніше


Вітаємо
на офіційному сайті
Городищенської районної державної адміністрації

Гаряча лінія Голови РДА Відкрити пам’ятку на випадок надзвичайних ситуацій
Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Урядова «гаряча лінія» Державна система електронних звернень

Туристична Городищина
Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Приміщення РДА Городищенська районна державна адміністрація
19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8
Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

Всі права захищені. При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) є обов'язковим.
© Городищенська районна державна адміністрація, 2011 - 2015