Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Городищенська РДАЕкономіка районуСоціальна сфера


Державні
інтернет-ресурси
Веб-портал Президента України Веб-портал Верховної Ради України Портал Кабінету  Міністрів України Черкаська ОДА - офіційний портал Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України Державний реєстр виборців Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Антикорупційний портал Укрінформ Урядовий кур’єр Українське радіо Урядовий сайт для юних громадян

Районні
інтернет-ресурси
Веб-портал Городищенського району Веб-сторінка Городищенської районної ради Веб-сторінка Городищенської міської ради Веб-сторінка Городищенського РТМО Веб-сторінка відділу освіти Городищенської РДА

Архів новин за травень 2018 року


В Городищі відбувся семінар-тренінг по представленню грантівського проекту ПАТ «Миронівський хлібопродукт» «Село: кроки до розвитку»
29 травня в Городищі відбувся семінар-тренінг з написання проекту на конкурс «Село: кроки до розвитку». Конкурс мікрогрантових проектів агроіндустріального холдингу МХП спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

ДетальнішеУ Городищі відзначили День прикордонника
День прикордонника – це справді усенародне свято, яке є переконливим свідченням визнання вагомого внеску усіх поколінь воїнів у справу надійної охорони рубежів нашої держави. Як завжди тепло і душевно відзначили День прикордонника у Городищі. Про місце збору навіть не треба було особливо повідомляти, адже усі добре знають багатолітню традицію зустрічатися 28 травня.

ДетальнішеВідбулося засідання спостережної комісії
Днями перший заступник голови Городищенської районної державної адміністрації Василь Скринник провів засідання спостережної комісії райдержадміністрації.

ДетальнішеПрезидент: Антикорупційний суд буде створений
Закон «Про Вищий антикорупційний суд» має бути проголосований Верховною Радою вже на наступному тижні. Про це під час засідання Національно інвестиційної ради заявив Президент Петро Порошенко, підкресливши, що готовий підписати цей Закон.

ДетальнішеГлава Уряду на засіданні Національної інвестради: Я оптимістично дивлюся на перспективи зростання України
Уряд України впроваджує масштабний план реформ, який дозволяє підвищувати соціальні стандарти, зміцнювати промисловий потенціал і вирішувати низку серйозних проблем, які раніше гальмували розвиток підприємництва. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Національної інвестиційної Ради України.

ДетальнішеЗаступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань про підтримку малого та середнього підприємництва:
<– Продуктивні малі та середні підприємці – економічна сила Черкащини. Тож маємо їх усіляко підтримувати й сприяти розвитку. Враховуючи насамперед їхні потреби. Саме так ми спільно попрацювали над нашою Стратегією розвитку малого та середнього підприємництва-2020 та Планом її реалізації.

ДетальнішеОТГ області отримають майже 47 млн грн «інфраструктурної» субвенції
Цьогоріч 26 об’єднаних територіальних громад Черкащини отримають 46,8 млн грн субвенції на формування інфраструктури. Перші п’ять «інфраструктурних» проектів на ці кошти уже затвердила комісія при Мінрегіоні, говорить заступник очільника області Ярослав Березань.

ДетальнішеПоступова трансформація: В області напрацьовують План реалізації стратегії з деінституалізації
Черкащина долучається до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Нині профільна робоча група під головуванням заступника очільника облдержадміністрації Сергія Овчаренка розпочали роботу над Планом реалізації цієї стратегії саме в нашій області. Про те, як врахувати всі можливі колізії та максимально ефективно спрацювати на рівні Черкащини, говорили в ОДА під час семінару у формі селекторного зв’язку з керівництвом офісу уповноваженого Президента України з прав дитини.

ДетальнішеДо реєстру боржників із виплати зарплат потрапило 19 підприємств Черкащини
Відкритий електронний реєстр підприємств-боржників з виплати зарплати запустило Міністерство юстиції України. До нього увійшло й 19 підприємств Черкаської області.

ДетальнішеМОН рекомендує закладам освіти посилити охорону в зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів
МОН рекомендує посилити охорону та заходи безпеки в усіх закладах освіти. Відповідний лист був надісланий 22 травня 2018 року в департаменти, управління освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам закладів середньої, професійної, вищої освіти.

ДетальнішеУ Каневі пройшла урочиста хода з нагоди 157-річниці перепоховання Тараса Шевченка
22 травня 2018 року в м. Каневі відбулися заходи присвячені 157-й річниці перепоховання Великого Кобзаря. В урочистій ході взяла участь делегація від Городищенського району, яку очолили перший заступник голови Городищенської районної державної адміністрації Василь Скринник та заступник голови районної ради Микола Панчишин. Перед початком ходи, відбувся молебень в Успенському соборі. У пам’ять про видатного поета поклали вінки та квіти.


Городищенський «Садок вишневий коло хати» відзначив 30-річний ювілей
19 травня в Городищі відбувся традиційний мистецький фестиваль «Садок вишневий коло хати». Варто відмітити, що цьогоріч свято відзначає свій 30-річний ювілей. Щороку, на батьківщину Гулаків-Артемовських та Симиренків, краю, де пройшли дитячі роки Тараса Шевченка, з’їжджаються звідусіль молоді артисти та виконавці, щоб продемонструвати свою сценічну майстерність.

ДетальнішеВідбулася обласна спартакіада серед депутатів місцевих рад
19 травня 2018 року в Городищі відбулася обласна спартакіада серед депутатів обласної ради, збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад районів і міст обласного значення. Змагалися народні обранці у таких видах: шахи, шашки, настільний теніс, футзал та волейбол.

ДетальнішеКожна копійка з місцевих бюджетів має бути інвестована в розвиток громади – Глава держави
Президент Петро Порошенко зазначив, що у тісній співпраці з Парламентом в Україні впроваджуються величезні реформи – перша з яких децентралізація.

ДетальнішеНОВА ШКОЛА: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.

ДетальнішеПряма мова. Сергій Овчаренко про вибір сімейного лікаря
– В області продовжується кампанія з обрання власного сімейного лікаря. Нині вже підписали декларації понад 67 тисячі черкащан. І він постійно зростає. У системі eHealth по області зареєстровано 23 центри ПМСД та понад 480 лікарів. Хоча, визнаю, кампанія з обрання лікаря для кожної родини, яка стартувала в Україні ще 2 квітня, розпочався в області доволі мляво. Зокрема, через доволі низький рівень оснащеності лікарів первинної ланки комп’ютерною технікою.

ДетальнішеЮрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА
Нині гаряча пора для дорожніх ремонтів. Однак не всі місцеві керівники, на жаль, це розуміють. Я невдоволений темпами проектно-кошторисних робіт. Ідеться про дороги місцевого значення та комунальної власності, що ремонтуватимемо державним коштом.

ДетальнішеМолоді дарування Городищини
16 травня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося традиційне відзначення талановитої, обдарованої молоді Городищини. Зібралися переможці обласних предметних олімпіад, обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, талановиті вихованці шкіл, вчителі, батьки, наставники юних дарувань.

Детальніше«Ви – нове покоління українців», – очільник області вручив відзнаки школярам
Сімдесят старшокласників із усієї області отримали відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни». Вони найкраще серед однолітків опанували військово-патріотичну підготовку.

ДетальнішеПроведено координаційну нараду
14 травня 2018 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Скринника, відбулася щотижнева координаційна нарада.

ДетальнішеЮрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА
Спроможна громада стоїть на «трьох китах»: кадри, бюджет та інфраструктура. Причому кадри – на першому місці. Адже людський капітал є головним фактором успіху будь-якої громади. Саме від управлінської команди залежить, наскільки якісно будуть розроблені, а в подальшому успішно реалізовані стратегії розвитку громад. А отже, люди наочно переконаються у всіх вигодах об'єднання.

Детальніше«Це нова якість обслуговування», – очільник області про інформатизацію медзакладів
Райони перевірять на впровадження програми інформатизації в закладах охорони здоров'я. Про це на координаційній нараді в ОДА сказав очільник області. Як наголосив Юрій Ткаченко, на Черкащині діє програма інформатизації сфери охорони здоров’я області на 2015 – 2020 роки. – Інформатизація – це нова якість обслуговування пацієнтів і важливий захід у межах реформи медицини, – сказав голова ОДА. – Автоматизована система супроводу пацієнтів (тобто електронна черга, електронні картки пацієнтів тощо) вже впроваджена в Золотоніському районі. І це вдала практика. Інші райони повинні були передбачити в бюджеті потрібні кошти на інформатизацію своїх закладів охорони здоров'я, мати чіткий план поетапного під’єднання до системи, бо це один із пріоритетів галузі. І ми перевіримо, як його втілюють у життя. Нагадаємо, першопрохідцем у запровадженні автоматизованої системи супроводу пацієнтів на Черкащині став обласний кардіоцентр.


Президент підписав Указ про розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в АТО
Президент Петро Порошенко під час церемонії закриття Національних змагань «Ігри Нескорених 2018 року» підписав Указ «Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

ДетальнішеУряд ухвалив пакет рішень, які значно спрощують умови ведення бізнесу
Кабінет Міністрів України ухвалив пакет рішень, які значно спрощують умови ведення бізнесу. Рішення були розроблені Мінекономрозвитку за підтримки Офісу ефективного регулювання, інформують в міністерстві.

ДетальнішеОчільник області доручив пришвидшитися з дорожніми ремонтами
Усі проекти на дорожні ремонти мають бути готові до кінця тижня. Таке доручення місцевим керівникам дав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

ДетальнішеОб’єктові тренування з цивільного захисту
Під час проведення теоретичних занять, а саме: відпрацювання нормативів ЦЗ, практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим, тренування по користуванню індивідуальними засобами захисту, працівники відділу освіти отримали й закріпили необхідні навички щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

ДетальнішеМотивуємо дітей до навчання, – В. Коваль про створення сучасного освітнього середовища
Створити сучасне та комфортне освітнє середовище, що спонукатиме дітей до одержання знань й досягнення відповідних результатів, забезпечити умови для рівного доступу до якісного навчання, як у містах, так і в сільських місцевостях. Саме такі завдання є наразі першочерговими для влади стосовно розвитку освітньої галузі. Про це сказав в ефірі ТРК «ВІККА» перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. Нагадаємо, з першого вересня першокласники навчатимуться за новими державними стандартами в межах Нової української школи.

ДетальнішеУрочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світові війні
8 травня, ввечері, біля пам’ятника С.С. Гулака-Артемовського, відбулося громадське зібрання з нагоди Дня пам’яті і примирення «Перша хвилина миру». Учасники мітингу урочистою ходою пройшли до обеліску Слави та поклали квіти і лампадки у знак вічної пам’яті і шани...

ДетальнішеОтримавши автокефалію Української Православної Церкви, ми повернемося до витоків своєї історії – Президент
Президент Петро Порошенко наголошує, що порушивши питання про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви, Україна в першу чергу прагне відстояти право на власну, незалежну церкву.

Детальніше«Операція Об’єднаних сил — це військова операція та соціальне відродження Донбасу», – генерал-лейтенант Сергій Наєв
Операція Об’єднаних сил, яка розпочалась 30 квітня, відрізняється від Антитерористичної операції тим, що це військова операція зі стабілізації ситуації на Донбасі та його соціального відродження. Про це заявив Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

ДетальнішеЮрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА
На Черкащині вже створено 26 об’єднаних територіальних громад. Нині робочі групи працюють у низці районів. Ми вже спрямували 2 звернення до Центрвиборчкому про призначення перших виборів у громадах. Окрім того, надали 3 висновки про приєднання нових громад до вже створених об’єднань.

ДетальнішеЗасідання оргкомітету з підготовки та проведення обласного мистецького свята «Садок вишневий коло хати…»
4 травня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Василя Скринника відбулося розширене засідання оргкомітету з підготовки та проведення обласного мистецького свята «Садок вишневий коло хати…». Участь в роботі оргкомітету також взяли – заступник голови районної ради Микола Панчишин, міський голова Володимир Мирошник, голови місцевих громад, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. З інформацією про заплановані заходи виступила завідувач сектору культури райдержадміністрації Наталія Салій. У ході засідання обговорено та визначено основні пропозиції з підготовки проведення свята. Підводячи підсумки засідання Оргкомітету, перший заступник голови райдержадміністрації Василь Скринник поставив ряд завдань окремим членам Оргкомітету, які відповідають за проведення заходу.

Вітаємо
на офіційному сайті
Городищенської районної державної адміністрації

Гаряча лінія Голови РДА Відкрити пам’ятку на випадок надзвичайних ситуацій
Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Урядова «гаряча лінія» Державна система електронних звернень

Туристична Городищина
Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Приміщення РДА Городищенська районна державна адміністрація
19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8
Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

Всі права захищені. При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) є обов'язковим.
© Городищенська районна державна адміністрація, 2011 - 2015