Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Городищенська РДАЕкономіка районуСоціальна сфера


Державні
інтернет-ресурси
Веб-портал Президента України Веб-портал Верховної Ради України Портал Кабінету  Міністрів України Черкаська ОДА - офіційний портал Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України Державний реєстр виборців Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Антикорупційний портал Укрінформ Урядовий кур’єр Українське радіо Урядовий сайт для юних громадян

Районні
інтернет-ресурси
Веб-портал Городищенського району Веб-сторінка Городищенської районної ради Веб-сторінка Городищенської міської ради Веб-сторінка Городищенського РТМО Веб-сторінка відділу освіти Городищенської РДА

Архів новин за березень 2018 року


Засідання спостережної комісії райдержадміністрації
29 березня в Городищенській районній державній адміністрації відбулось засідання спостережної комісії райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Скринника. На порядку денному розглядалися такі питання: - про обрання заступника голови спостережної комісії; - про стан здійснення заходів соціального патронажу виконавчими комітетами Городищенської міської, Калинівської та Валявської сільських рад, вирішення питань трудового та побутового влаштування осіб, звільнених від відбування покарання, сприяння їх соціальній адаптації і ресоціалізації. Присутні обрали заступника голови комісії, одноголосно проголосували за кандидатуру начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталію Кириченко. За підсумками засідання прийнято відповідну постанову.


Президент підписав Закон про державну підтримку учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти
Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2300-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти», прийнятий Верховною Радою України 27 лютого 2017 року.

ДетальнішеЯк зміниться сільська медицина: затверджено Порядок формування спроможних мереж
Міністерство охорони здоров’я затвердило Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Тепер є законодавче підґрунтя для прийняття планів розбудови мережі «первинки» у сільській місцевості, щоб кожен українець, незалежно від місця проживання, міг своєчасно отримати якісну медичну допомогу.

ДетальнішеЮрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА
• про альтернативну енергетику • про інноваційний центр • про школу для підприємців

ДетальнішеУ районі проведено командно-штабні навчання з цивільного захисту
З 21 березня по 22 березня 2018 року на території Городищенського району було проведено командно-штабні навчання серед спеціалізованих служб цивільного захисту району на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу».

ДетальнішеОчільник області зустрівся з керівниками спортивних федерацій Черкащини
Формулу фінансування різних видів спорту розроблять на Черкащині. Про це домовився голова ОДА Юрій Ткаченко з керівниками профільних федерацій області. На зустрічі обговорили стратегію розвитку спортивної галузі.

ДетальнішеЗасідання колегії райдержадміністрації
20 березня 2018 року за участю першого заступника голови райдержадміністрації Василя Скринника відбулося засідання колегії Городищенської райдержадміністрації.

ДетальнішеВідбулося засідання координаційної наради
19 березня 2018 року відбулася щотижнева координаційна нарада під керівництвом першого заступника голови Городищенської райдержадміністрації Василя Скринника.

ДетальнішеПогодні умови в найближчі чотири доби
Згідно інформації Черкаського обласного центру з гідрометеорології в найближчі чотири доби очікуються наступні погодні умови.

Детальніше«Ми відкриті до співпраці», – очільник області на зустрічі з інвестором
Сонячну електростанцію будуватимуть на Черкащині. Про це йшлося на зустрічі голови ОДА Юрія Ткаченка з віце-президентом із розвитку проектів компанії Scatec Solar ASA Енн-Марі Ліллєйорд і партнерів. Участь у ній також узяли голова Кам’янської міської ОТГ Володимир Тірон і представники ПАТ «Черкасиобленерго»

ДетальнішеІнноваційній простір для підприємництва хочуть створити в Черкасах, – очільник області
Сучасний центр розвитку підприємництва хочуть створити в Черкасах. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, перебуваючи в UNIT.City, що в Києві. Разом із представниками депкорпусу обласної ради він вивчав досвід створення інноваційного парку.

ДетальнішеРеалізація соціального проекту «Ми поруч» щодо надання комплексних послуг дружинам та матерям учасників бойових дій АТО в Городищенському районі
На базі Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 13 березня 2018 року проведений семінар - тренінг для дружин та матерів учасників бойових дій АТО "Ми поруч" .

ДетальнішеВ Городищенському районі продовжується робота соціального проекту "Ми поруч" щодо надання комплексу послуг дружинам та матерям ветеранів АТО
На базі Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізується соціальний проект "Ми поруч" щодо надання комплексу послуг дружинам та матерям ветеранів АТО.

ДетальнішеСвятковий концерт-вітання, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня
7 березня 2018 року у РПК ім. С.С.Гулака-Артемовського відбулося урочисте зібрання, концерт-вітання «Запитайте весну» до Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

Детальніше


Вітаємо
на офіційному сайті
Городищенської районної державної адміністрації

Гаряча лінія Голови РДА Відкрити пам’ятку на випадок надзвичайних ситуацій
Проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) та Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні Урядова «гаряча лінія» Державна система електронних звернень

Туристична Городищина
Головна сторінка Анонси
заходів і подій
Загальні відомості
про район
Соціально-економічний
стан
Інформування
населення
Архів
Приміщення РДА Городищенська районна державна адміністрація
19500, Черкаська область, місто Городище, площа Миру, 8
Телефон/Факс: (04734)2-20-46, Електронна пошта: gorrda@ukrpost.ua

Всі права захищені. При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) є обов'язковим.
© Городищенська районна державна адміністрація, 2011 - 2015